Autor: AP Hubert Hurkacz Z KIM gra drugi mecz w Masters ATP Finals KIEDY gra Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE drugi mecz w ATP Finals

2021-11-15 9:30

KIEDY gra Hurkacz drugi mecz ATP Finals Masters Z KIM gra Hurkacz kolejny mecz w Masters Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra kolejny mecz ATP Finals. Hubert Hurkacz już na początek rywalizacji w ATP Finals w Turynie musiał skoczyć na bardzo głęboką wodę. Debiutujący w prestiżowym turnieju Masters Polak zmierzył się z broniącym tytułu Daniiłem Miedwiediewem. Zaczął znakomicie i wygrał pierwszego seta, ale nazywany Ośmiornicą Rosjanin w kolejnych dwóch partiach pokazał, dlaczego jest wiceliderem rankingu ATP i mistrzem US Open. Hurkacz przegrał 7:6(5), 3:6, 4:6. Z kim gra Hurkacz drugi mecz w ATP Finals? Czekamy na decyzje po kontuzji i wycofaniu się z gry Matteo Berrettiniego. Może zastąpić go Jannik Sinner, rezerwowy w turnieju.

KIEDY gra Hurkacz kolejny mecz ATP Finals O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz Z KIM gra drugi mecz Masters

Hubert Hurkacz pokonał już w tym sezonie Daniiła Miedwiediewa w meczu o ogromną stawkę (pamiętny bój w 1/8 finału Wimbledonu) i teraz też długo wydawało się, że może ograć rosyjskiego faworyta. W pierwszym secie wrocławianin grał jak natchniony. Potem jednak przytrafiły mu się przestoje w grze, a w starciu z tak niebezpiecznym rywalem nie można sobie na to pozwolić. Wyraźnie rozdrażniony porażką w pierwszej partii Miedwiediew bezlitośnie to wykorzystał. Porażka z Rosjaninem, jednym z głównych faworytów do triumfu w Turynie, oczywiście nie przekreśla szans Hurkacza na wyjście z grupy i awans do półfinału. A urwany Rosjaninowi set może się okazać bardzo cenny. Przed Polakiem teraz dwa kolejne pojedynki i jeżeli Hurkacz zagra w nich tak jak w pierwszym secie pojedynku z Miedwiediewem, to będziemy przeżywać jeszcze wspaniałe emocje. Z kim gra Hurkacz drugi mecz w ATP Finals? Czekamy na decyzje. To w związku z dramatem, który wydarzył się w drugim meczu w tej grupie ATP Finals.

Z KIM gra Hurkacz drugi mecz ATP Finals Masters Hurkacz KIEDY i Z KIM gra kolejny mecz

W meczu Alexander Zverev - Matteo Berrettini przy prowadzeniu Niemca 7:6, 1:0 Włochowi odnowiła się kontuzja. Nie był w stanie dokończyć spotkania. Berrettini na razie nie zrezygnował z gry. Czeka na wyniki badań. Jeżeli będzie kontynuował rywalizację w Turynie, to właśnie Berrettini będzie drugim rywalem Hurkacza w ATP Finals. Jeśli zrezygnuje z gry, zastąpi go Jannik Sinner. Młody Włoch przegrał wyścig z Hurkaczem o awans do ATP Finals i jest zawodnikiem rezerwowym. – Marzyłem o grze w ATP Finals od dziecka. I to marzenie właśnie się spełnia – mówił Hurkacz przed pierwszym występem w Turynie. Właśnie został pierwszym polskim singlistą od 45 lat, który wystąpił w turnieju Masters. Już za samo rozegranie trzech meczów w grupie zarobi 173 tys. dol. (692 tys. zł).

O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz drugi mecz w ATP Finals KIEDY gra Hurkacz GODZINA meczu w Masters

Hubert Hurkacz drugi mecz w ATP Finals zagra we wtorek. Polak powalczy o godzinie 21. Transmisje TV z ATP Finals na sportowych kanałach Polsatu.