Hurkacz - Balazs TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ATP Wiedeń Hurkacz O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz - Balazs STREAM ONLINE LIVE

2020-10-26 16:12 CH
Hubert Hurkacz
Autor: PAP/EPA Hubert Hurkacz

ATP Wiedeń: Hurkacz - Balazs TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć ATP Wiedeń Hurkacz - Balazs O KTÓREJ GODZINIE mecz Hurkacz - Balazs STREAM ONLINE LIVE. Hubert Hurkacz wyleczył już zatrucie pokarmowe i rozpoczyna walkę w silnie obsadzonym turnieju ATP w Wiedniu. Rywalem najwyżej notowanego polskiego tenisisty (nr 31) w I rundzie będzie Węgier Atilla Balazs (nr 88), który do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. Hurkacz przegrał z nim niedawno i teraz ma okazję do rewanżu. ATP Wiedeń: GODZINA meczu Hurkacz - Balazs TRANSMISJA ONLINE STREAM LIVE.

Hurkacz - Balazs TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać ATP Wiedeń

Hubert Hurkacz po krótkiej przerwie wraca do rywalizacji w cyklu ATP. Tenisista z Wrocławia grał ostatnio w Kolonii, gdzie doszedł do ćwierćfinału, w którym uległ (6:7, 7:5, 0:6) Hiszpanowi Roberto Bautiście Agutowi. Polak miał wystąpić również w drugim turnieju w Kolonii, ale musiał się wycofać. Powodem było zatrucie pokarmowe. Hurkacz, który jest weganinem, zjadł coś co mu zaszkodziło. Na szczęście z jego zdrowiem jest już wszystko w porządku. Hubi powalczy teraz w silnie obsadzonym turnieju ATP w Wiedniu. Polak do rywalizacji w stolicy Austrii przystąpi we wtorek, a jego rywalem będzie doświadczony Węgier Atilla Balazs (nr 88), który do głównej drabinki przebił się w kwalifikacjach. Hurkacz grał z tym tenisistą rok temu w Budapeszcie i choć był wtedy w wysokiej formie, niespodziewanie uległ Balazsowi (3:6, 4:6). Teraz zajmujący 31. miejsce w rankingu wrocławianin ma okazję do rewanżu. Poniżej drabinka turnieju ATP w Wiedniu.

Hurkacz - Balazs O KTÓREJ GODZINIE gra Hurkacz w Wiedniu

Mecz Hubert Hurkacz - Atilla Balazs w I rundzie turnieju ATP w Wiedniu zostanie rozegrany we wtorek 27 października. Początek meczu Hurkacz - Balazs ok. godziny 14, po zakończeniu debla, który zacznie się o godz 13 (nie przed 14 ale może później). Transmisje tv z turnieju ATP w Wiedniu na sportowych antenach Polsatu. Mecz Hurkacz - Balazs prawdopodobnie na Polsacie Sport Extra. Stream online w usłudze Ipla.

Najnowsze