Hubert Hurkacz

Autor: AP Photo Hurkacz - Riedi O której godzinie gra Hurkacz ATP Marsylia KIEDY gra Hurkacz pierwszy mecz w Marsylii

ATP Rotterdam

Trzygodzinny horror dla Huberta Hurkacza! Potrzebował sześciu piłek meczowych, by pokonać Bautistę-Aguta

2023-02-14 14:15

Hurkacz – Bautista-Agut RELACJA. Hubert Hurkacz trafił w I rundzie turnieju ATP 500 w Rotterdamie na bardzo nieprzyjemnego rywala - Hiszpana Roberto Bautistę-Aguta, z którym przegrał do tej pory wszystkie trzy starcia. Niewiele brakowało, by Polak pokonał 34-latka w dwóch setach, ale w tie-breaku drugiej partii nie wykorzystał trzech piłek meczowych. Później miał także podanie na wygranie trzeciej partii 6:4, ale został przełamany. Ostatecznie zdołał wygrać, pokonując rywala w decydującym secie w tie-breaku 7-4 i awansował do II rundy turnieju ATP 500 w Rotterdamie. Hurkacz – Bautista-Agut WYNIK.

Hubert Hurkacz - Roberto Bautista-Agut 7:5, 6:7(7), 7:6(4)

Hurkacz – Bautista-Agut RELACJA NA ŻYWO ATP Rotterdam Hurkacz – Bautista-Agut dzisiaj 14.02 ONLINE

Hubert Hurkacz (ATP 10) meczem z Roberto Bautistą-Agutem (ATP 24) rozpocznie rywalizację na kortach twardych w Rotterdamie. Gdyby patrzeć tylko na miejsce w rankingu ATP, to Hurkacz powinien być faworytem tego spotkania. Jeśli jednak spojrzymy na historię meczów obu panów, to fani wrocławianina mogą zacząć się martwić – panowie grali przeciw sobie w 2019, 2020 i 2022 roku i za każdym razem lepszy okazywał się Hiszpan! Co ciekawe, mecze te były dość zacięte, bo starcie w 2022 i 2020 zakończyły się dopiero po trzech setach. Jak będzie tym razem? Śledźcie naszą relację na żywo z meczu Hubert Hurkacz – Roberto Bautista-Agut na sport.se.pl.