Iga Świątek

i

Autor: AP Photo Iga Świątek

Wielki powrót legendy?

Iga Świątek doczeka się nowej rywalki? Szokujące nagranie obiegło kibiców, szykuje się powrót wielkiej legendy?

2023-09-19 12:43

Iga Świątek już niebawem doczeka się zupełnie nowej rywalki? Okazuje się, że wielka legenda tenisa kobiecego może wrócić do czynnego sportu! Świadczą o tym nagrania, które pojawiły się w internecie i na które to internauci nie mogą zareagować neutralnie. To byłaby wielka historia napisana na naszych oczach.

Iga Świątek doczeka się nowej rywalki? Media i kibice z całego świata żyją nagraniem wideo, które obiegło wczoraj media społecznościowe. Okazuje się, że jedna z legend światowego tenisa, która zakończyła karierę kilka lat temu, wróciła do ćwiczeń. Powrót takiej ikony sportu byłby prawdziwym hitem i sensacją!

Iga Świątek z nową rywalką? Nagranie legendy obiegło fanów

Ostatnimi czasy byliśmy świadkami powrotu na korty tenisowe Karoliny Woźniackiej i okazuje się, że może być to niejedyna radosna informacja dla fanów tenisa. Na swoich mediach społecznościowych nagranie zamieściła legendarna i kultowa Maria Szarapowa, która zakończyła karierę sportową w 2020 roku. Fani, widząc formę 36-letniej Rosjanki nie mają wątpliwości, że umieszczenie tego typu nagrania moze zwiastować wielki powrót legendy. 

Plotka jest o tyle silna, że sama Maria Szarapowa przy nagraniu powiedziała, że wraca do regularności, jeśli chodzi o dbanie o swoje ciało. Czy już niebawem będziemy świadkiem sensacji i Świątek zyska nową, ale niezwykle utytułowaną rywalkę? Czas pokaże. 

- Powrót do regularnego programowania. Silne ciało, silny umysł - napisała Rosjanka. 

Najnowsze