Iga Świątek i Daria Abramowicz

i

Autor: KTK Iga Świątek i Daria Abramowicz

Iga Świątek i Daria Abramowicz wożą się potężnym Mercedesem. Humory dopisują przed Wimbledonem

2022-06-11 17:27

Iga Świątek nie wystąpi w Berlinie, co oczywiście oznacza dłuższą przerwę od tenisa i odpoczynek po wspaniałych występach na korcie im. Rolanda Garrosa. Czujny obiektyw namierzył najlepszą tenisistkę świata w towarzystwie psycholog Darii Abramowicz. Chociaż Iga przez moment nie walczy na kortach, to - jak widać - wciąż może liczyć na fachowe wsparcie.

Podjechały, zaparkowały i poszły na spacer? Pierwsze dwa słowa na pewno są prawdziwe. Iga Świątek i Daria Abramowicz to już niemal nierozerwalny duet. Ta pierwsza gra, a ta druga dba o jej podejście mentalne. Iga Świątek wielokrotnie zaznaczała, że praca Darii Abramowicz jest dla niej niezbędna. Psycholog towarzyszy jej coraz częściej, nawet na treningach typowo tenisowych. Stała obecność Abramowicz przy najlepszej tenisistce świata już nikogo nie dziwi.

Ważne oświadczenie Igi Świątek. Napisała o problemach ze zdrowiem

Poniższe zdjęcia tylko potwierdzają, że Świątek i Abramowicz łączy znakomita współpraca. Obie panie dogadują się świetnie również poza kortem, czego dowodów jest oczywiście więcej. Można śmiało zaryzykować, że tenisistka i psycholog się po prostu polubiły. Abramowicz doskonale zdaje sobie sprawę z jakiego kalibru sportowcem ma do czynienia. Sama nie boi się stanąć przed kamerą, by przybliżyć kibicom sprawy związane z 21-letnią zawodniczką.

Tak tata Igi Świątek relaksuje się przed Wimbledonem. Chillowe chwile! Mamy to na zdjęciach

Wcześniej w tych okolicach (prawdopodobnie) widzieliśmy Tomasza Świątka, ojca tenisistki. Bardzo możliwe, że Tomasz Świątek pożyczył pojazd od córki. Iga Świątek w trakcie niedawno wygranego Rolanda Garrosa świętowała 21. urodziny. Organizatorzy paryskiego turnieju sprezentowali jej pyszny tort oraz elektryczną hulajnogę. Jak widać, ten jednoślad może posłużyć za świetny środek transportu na małe zakupy. Bardzo możliwe, że to właśnie „urodzinową” hulajnogą ojciec naszej zawodniczki wyskoczył na przejażdżkę.

Wielka podwyżka! Iga Świątek może zarobić jeszcze więcej

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Najnowsze