Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej TERMINARZ Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz PLANY STARTOWE 2021

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej TERMINARZ Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz PLANY STARTOWE 2021
Autor: AP Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej TERMINARZ Iga Świątek KIEDY gra kolejny mecz PLANY STARTOWE 2021

KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz PLANY STARTOWE 2021 KIEDY gra Iga Świątek TERMINARZ startów. Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej. Iga Świątek zamienia korty twarde na ziemne, a to oznacza, że przed nią występy na ulubionej nawierzchni. Po powrocie do Polski Iga Świątek przygotowywać się będzie do turniejów na mączce, a tych w tym sezonie będzie dużo. Kiedy Iga Świątek gra kolejny turniej. Jakie są jej plany startowe? Kiedy Iga Świątek gra kolejny mecz? Poniżej dowiesz się, kiedy gra Iga Świątek kolejny turniej WTA Iga Świątek PLANY STARTOWE 2021.

KIEDY gra Iga Świątek TERMINARZ PLANY STARTOWE 2021

Iga Świątek po powrocie z Miami najbliższy czas spędzi w Polsce. Przed naszą najwyżej notowaną tenisistką przygotowania do turniejów na kortach ziemnych. Mączka to ulubiona nawierzchnią Igi Świątek, która na koniec występów na ziemi bronić będzie oczywiście tytułu mistrzyni French Open. Kiedy gra Iga Świątek kolejny turniej? Ostatni występ Igi Świątek to oczywiście Miami Open. Polka odpadła tam w III rundzie singla (porażka z Aną Konjuh), a dużo lepiej jej poszło w deblu, gdzie w parze z Amerykanką Bethanie Mattek-Sands były bliskie awansu do finału (przegrały z Japonkami Aoyamą i Shibaharą). Teraz przygotowania do kolejnych występów. Kiedy gra Iga Świątek kolejny mecz? Najbliższy turniej do którego zgłoszona jest Iga Świątek to Porsche Tennis Grand Prix czyli turniej WTA w Stuttgarcie. To tam Polka ma rozpocząć tegoroczne starty na kortach ziemnych. Turniej w Stuttgarcie rozpocznie się 19 kwietnia.

Iga Świątek KIEDY gra kolejny turniej TERMINARZ 2021

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze