Rafael Nadal i Iga Świątek

i

Autor: Instagram Rafael Nadal i Iga Świątek

Iga Świątek odwiedziła Rafaela Nadala na Majorce! Tak słynny Hiszpan ugościł Polkę! [ZDJĘCIA]

2022-04-30 20:14

Iga Świątek spędza miło czas na Majorce. Polska liderka rankingu tenisistek najpierw odpoczywała, zwiedzając Palmę i wygrzewając się na plaży, a teraz już trenuje, przygotowując się do najbliższych startów - turnieju w Rzymie i wielkoszlemowego Roland Garros. Iga Świątek przed kolejnymi występami na mączce szlifuje formę w słynnej Akademii Rafaela Nadala pod Manacor, skąd pochodzi Hiszpan, 21-krotny mistrz turniejów wielkoszlemowych. Polka ma tam doskonałe warunki. Zobaczcie ZDJĘCIA.

Iga Świątek zamiast walczyć w turnieju w Madrycie, wypoczywa i trenuje na Majorce. Polska gwiazda po serii 23 wygranych meczów i czterech kolejnych turniejowych zwycięstwach miała powalczyć o kolejny triumf w prestiżowych zawodach w stolicy Hiszpanii. Jednak po konsultacji z członkami jej zespołu wycofała się z rywalizacji. Stwierdziła, że potrzebuje odpoczynku i czasu na spokojnie wyleczenie kontuzji. - To najmądrzejsza decyzja na przyszłość. Przyszedł czas, aby zregenerować moje ramię, które dawało delikatne sygnały przemęczenia już po Miami. Niestety, potrzebuję przerwy od ciągłego grania - poinformowała kibiców Iga Świątek, która w tym sezonie rozegrała już 35 meczów. - Moje ciało potrzebuje regeneracji. Po odpoczynku i zadbaniu o ramię będę przygotowywała się za granicą do turnieju w Rzymie i do Rolanda Garrosa - dodała Polka.

Rafael Nadal złożył Idze Świątek zaskakującą propozycję! Reakcja Polki bezcenna! WIDEO

Już wiadomo, gdzie wypoczywa Iga Świątek. Tenisistka z Raszyna w sobotę podzieliła się z kibicami zdjęciami z krótkiego urlopu i choć nie napisała, w którym jest miejscu, to widać wyraźnie, że przebywa na Majorce. W Palma de Mallorca, największym mieście na tej hiszpańskiej wyspie, wygrzewała się na plaży, pozowała do zdjęć pod słynną katedrą i delektowała się lokalnymi śródziemnomorskimi przysmakami. Poniżej galeria zdjęć Igi Świątek na Majorce.

Wydało się, co rywalki Igi Świątek myślą o Polce! Wygarnęły całą prawdę, niczego nie ukrywały!

Iga Świątek wypoczywa na Majorce. Słońce, plaża i Akademia Rafaela Nadala

Iga Świątek po zwiedzeniu Palmy wyruszyła na wschodnią część Majorki a konkretnie do Manacor. To rodzinne miasto słynnego Rafaela Nadala, idola tenisistki z Raszyna. Iga Świątek już jako dziewczynka podziwiała Hiszpana, o czym zresztą opowiedziała też w najnowszym wywiadzie dla hiszpańskiego magazynu "Mujer hoy". - Kiedy trochę podrosłam, Rafael Nadal stał się moim wspaniałym punktem odniesienia. Podziwiam jego etykę pracy i to, że sukces go nie zmienił, wciąż jest bardzo miłym i skromnym facetem - powiedziała Iga Świątek, która miała już okazję trenować z Rafaelem Nadalem. Teraz Polka trenuje w jego słynnej akademii, gdzie ma doskonałe warunki. Iga Świątek odwiedziła mistrza z Majorki... pod jego nieobecność. Rafael Nadal właśnie przebywa w Madrycie, gdzie wróci do rywalizacji w cyklu ATP po kolejnej dłuższej przerwie. Poniżej zdjęcie Igi Świątek zamieszczone na oficjalnym profilu Akademii Rafaela Nadala.

Iga Świątek została zapytana, czy ma chłopaka! Polka zaskoczyła odpowiedzią!

Iga Świątek zdradziła, dlaczego trener Tomasz Wiktorowski nie był z nią w Stuttgarcie! Chodzi o jej ojca Tomasza Świątka!

Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Najnowsze