Iga Świątek w Palma de Mallorca

i

Autor: Instagram Iga Świątek w Palma de Mallorca

Iga Świątek wygrzewa się na plaży! Wydało się, gdzie wypoczywa Polka, mamy ZDJĘCIA!

2022-04-30 12:22

Iga Świątek po rezygnacji z gry w turnieju WTA w Madrycie wypoczywa po morderczym maratonie meczów. Polska liderka rankingu tenisistek właśnie podzieliła się z kibicami zdjęciami, na których widać ją na plaży, obok zabytków oraz w restauracji w czasie delektowania się lokalnymi przysmakami. Iga Świątek na razie nie zdradziła, gdzie jest, ale my już wiemy! Zobaczcie, gdzie Iga Świątek nabiera sił przed kolejnymi ważnymi występami - w Rzymie i w paryskim Roland Garros.

Iga Świątek po serii 23 wygranych meczów i czterech kolejnych turniejowych zwycięstwach (Doha, Indian Wells, Miami i Stuttgart) miała powalczyć w Madrycie, ale po konsultacji z członkami jej zespołu wycofała się z rywalizacji. Stwierdziła, że potrzebuje odpoczynku i czasu na spokojnie wyleczenie kontuzji. - Przyszedł czas, aby zregenerować moje ramię, które dawało delikatne sygnały przemęczenia już po Miami. Niestety, potrzebuję przerwy od ciągłego grania - napisała do fanów Iga Świątek, która w tym sezonie rozegrała już 35 meczów. - Moje ciało potrzebuje regeneracji. Po odpoczynku i zadbaniu o ramię będę przygotowywała się za granicą do turnieju w Rzymie i do Rolanda Garrosa - dodała Polka, a mediom w Madrycie zdradziła: - Chciałabym trochę zobaczyć Europę i pozostać w dynamice touru. Postaramy się znaleźć odpowiednie miejsce do treningu, myślę, że w Hiszpanii lub we Włoszech - powiedziała Iga Świątek. Już wiadomo, gdzie wypoczywa Polka. Iga Świątek podzieliła się z kibicami zdjęciami z krótkiego urlopu i choć nie napisała, w którym miejscu jest, to widać wyraźnie, że przebywa w Palma de Mallorca. Na sympatycznych zdjęciach widać Igę na plaży, pod słynną katedrą w Palmie czy w restauracji, gdzie pałaszuje lokalne śródziemnomorskie przysmaki. Poniżej galeria zdjęć Igi Świątek na Majorce.

Wydało się, co rywalki Igi Świątek myślą o Polce! Wygarnęły całą prawdę, niczego nie ukrywały!

Iga Świątek na plaży na Majorce ZDJĘCIA

Iga Świątek wypoczywa na Majorce, a w Hiszpanii właśnie ukazało się najnowsze wydanie magazynu "Mujer hoy". Polka jest na okładce, a w środku można przeczytać ciekawy wywiad z liderką rankingu WTA, w którym opowiada o początkach swojej kariery, czy podziwie jakim darzy Rafaela Nadala. - Byłam bardzo introwertycznym dzieckiem. Nie imprezowałam za dużo i wolałam siedzieć w domu, słuchając muzyki, czytając książki lub spotykając się z moim małym kręgiem przyjaciół. Chociaż grałam w tenisa, dużo więcej frajdy sprawiała mi piłka nożna. Wydawała mi się sportem mniej samotnym, przy którym mogłem też spędzać więcej czasu ze znajomymi - zwierza się Iga Świątek. - Kiedy trochę podrosłam, Rafael Nadal stał się dla mnie wspaniałym punktem odniesienia. Podziwiam jego etykę pracy i to, że sukces go nie zmienił, wciąż jest bardzo miłym i skromnym facetem - dodała Polka. Poniżej okładka hiszpańskiego magazynu.

Iga Świątek zdradziła, dlaczego trener Tomasz Wiktorowski nie był z nią w Stuttgarcie! Chodzi o jej ojca Tomasza Świątka!

Sonda
Czy Iga Świątek to najlepsza polska tenisistka w historii?
Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze