Iga Świątek - Pawluczenkowa O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Dubaj KIEDY gra Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj w Dubaju 22.12.2022

i

Autor: Paweł Jaskółka Iga Świątek - Pawluczenkowa O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Dubaj KIEDY gra Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj w Dubaju 22.12.2022

Iga walczy w Dubaju

Iga Świątek - Pawluczenkowa O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Dubaj KIEDY gra Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj w Dubaju 22.12.2022

2022-12-22 9:52

Iga Świątek - Pawluczenkowa O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w Dubaju KIEDY gra Iga Świątek GODZINA meczu World Tennis League. Iga Świątek już dzisiaj zagra kolejny mecz w rozgrywkach pokazowych Światowej Ligi Tenisa w Dubaju, a jej rywalką będzie Anastazja Pawluczenkowa (nr 83). Rosjanka zastąpiła chorą Anett Kontaveit. Iga Świątek występ w Dubaju zaczęła od pewnego zwycięstwa i gry na naprawdę wysokim poziomie. - Cieszę się, że zagrałam takie solidne spotkania - stwierdziła. Sprawdź, o której gra Iga Świątek kolejny mecz w Dubaju WTL KIEDY gra Iga Świątek o której gra kolejny mecz?

Iga Świątek kontra Anastazja Pawluczenkowa - to drugi mecz Polki w Dubaju. Liderka rankingu WTA walczy w pokazowych rozgrywkach World Tennis League, drużynowym turnieju pokazowym z gwiazdorską obsadą. Grają w nim kobiety i mężczyźni. Iga Świątek we wtorek ograła 6:3, 6:4 Francuzkę Caroline Garcię (nr 4 WTA) i - co najważniejsze - zaprezentowała się bardzo dobrze, pokazując, że jest wysokiej formie. Dla Igi Świątek występ w Dubaju to ważny sprawdzian w czasie przygotowań do nowego sezonu.

Iga Świątek - Pawluczenkowa O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj w Dubaju 22.12

Iga Świątek w Dubaju przede wszystkim szlifuje formę przed nowym sezonem. Nad czym głównie pracuje na treningach w Dubaju? - To tajemnica! - zaśmiała się Polka, ale potem dodała: - Zawsze jest coś do poprawy. Mam 21 lat, więc myślę, że mogę robić wiele rzeczy lepiej, ale ostatnio dużo pracowaliśmy nad moimi wolejami. Przed turniejem trenowałam grę przy siatce z Rohanem Boppaną, więc to jego wina, że popsułam tego woleja w czasie meczu - zażartowała liderka rankingu. - Cieszę się, że mogę wykorzystać doświadczenie tak wybitnego zawodnika i dużo się od niego nauczyć - stwierdziła Iga. - Zawsze jest coś do poprawy. Mam 21 lat, więc myślę, że mogę robić wiele rzeczy lepiej, ale szczególnie pracuję teraz nad wolejami, pracowaliśmy nad moją grą przy siatce - zdradziła Iga Świątek.

KIEDY gra Iga Świątek O której godzinie gra kolejny mecz Dubaj 22 grudnia 2022 czwartek

Iga Świątek po kilku dniach odpoczynku kolejny mecze w Dubaju miała zagrać z Anett Kontaveit, ale Estonka zmaga się z chorobą i wycofała się z rywalizacji. Zastąpi ją Rosjanka Anastazja Pawluczenkowa, która dołączyła do tej drużyny. - Prawdę mówiąc, wyniki nie są tutaj najważniejsze - powiedziała Polka. - Skupiam się na innych rzeczach w meczach, nad zmianami w mojej taktyce lub po prostu wdrażam to, nad czym pracowałem poza sezonem. Przeważnie jest to zabawa i nauka, więc cieszę się, że rozegrałem tak solidny mecz - dodała Iga Świątek po meczu z Caroline Garcią.

Iga Świątek - Pawluczenkowa KIEDY gra Iga Świątek w Dubaju dzisiaj 22.12.2022

Iga Świątek kolejny mecz w World Tennis League w Dubaju zagra z Anastazją Pawluczenkową. Mecz Igi Świątek zaplanowano na czwartek 22 grudnia 2022. Początek meczu Igi Świątek ok. godziny 16.30 polskiego czasu (drugi mecz od godz. 15). Transmisja tv na antenie Canal+ Sport.

Daria Abramowicz: Jestem dumna z Igi Świątek, w sporcie nie ma cyborgów
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze