Iga Świątek podpisała kontrakt z prawdziwym gigantem! Polka znów będzie musiała bronić się przed HEJTEM?

2021-02-26 11:35 PM
Iga Świątek
Autor: East News Iga Świątek

Iga Świątek idzie jak burza nie tylko w turnieju WTA w Adelaide. 19-letnia tenisistka, która wyrasta na jedną z gwiazd światowego tenisa, już teraz zaczęła przyciągać uwagę wielkich firm, chcących ją sponsorować. Całkiem niedawno nasza najlepsza tenisistka związała się z marką Rolex, a teraz doszła do porozumienia z kolejną wielką firmą. Iga Świątek została bowiem Ambasadorką Xaomi, giganta technologicznego z Chin.

Iga Świątek przebojem wdarła się do czołówki światowego tenisa. Bardziej spostrzegawczy obserwatorzy mogli dostrzegać jej potencjał już wcześniej, jednak w październiku 2020 roku Polka objawiła się już wszystkim fanom tenisa, we wspaniałym stylu wygrywając Rolanda Garrosa, jeden z czterech najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych świata.

Iga Świątek ZDEMOLOWAŁA kolejną rywalkę! Polka w finale WTA Adelaide!

Na początku sezonu 2021 Iga Świątek pokazała, że zwycięstwo we French Open nie było przypadkiem. Choć nasza tenisistka zatrzymała się na IV rundzie Australian Open, przegrywając z Simoną Halep, to pokazała, że ma niezwykle ogromny potencjał. Potwierdza to także teraz, idąc jak burza przez kolejne etapy turnieju WTA 500 w Adelajdzie, gdzie właśnie dotarła do finału.

W tym momencie mąż Radwańskiej zachwycił się Igą Świątek. Teraz jest dla niego perfekcyjna. Co za słowa!

Sukces sportowy bardzo szybko zaczął iść w parze z coraz większą wartością marketingową polskiej tenisistki, która w obecnym świecie jest dla sportowców bardzo ważna. Całkiem niedawno pisaliśmy o tym, że Iga Świątek związała się z marką Rolex, co nie wiedzieć czemu, nie spodobało się wielu internautom.

Na naszą tenisistkę spadła prawdziwa lawina hejtu, a internauci w okropny sposób atakowali polską zawodniczkę. Teraz Iga Świątek pochwaliła się, że dołącza do Ambasadorów marki Xaomi, jednej z największych firm na rynku smartfonów i elektroniki użytkowej. - Cieszę się, że będę z Wami. Wiecie, że moją pasją jest tenis i chcę Wam pokazać, jak sport może rozwijać i zmieniać życie. Chcę podzielić się z fanami Xiaomi tym, co robię, jak się przygotowuję, i jak gram. Może zaszczepię w Was pasję do tego wspaniałego sportu. Już czuję Wasze wsparcie. Do zobaczenia na pokładzie Xiaomi! – stwierdziła Iga Świątek. Miejmy nadzieję, że tym razem internauci powstrzymają się od ataków na polską tenisistkę, która tak jak każdy sportowiec, podpisuje umowy sponsorskie dzięki własnym sukcesom.

Iga Świątek O KROK od wielkiego sukcesu. WAŻNE słowa przed finałem WTA Adelaide, internauci są ZACHWYCENI

Na tę chwilę nie wiadomo, jakie są szczegóły umowy zawartej pomiędzy Igą Świątek a Xaomi. - Cieszymy się, że do Xiaomi dołącza Iga Świątek. Jej talent, ciężka praca i determinacja w osiąganiu celu oraz poczucie, że wszystko jest możliwe - to są rzeczy bliskie naszej marce. Chcemy dać fanom Xiaomi możliwość bliższego poznania Igi, spojrzenia za kulisy jej przygotowań i dnia codziennego. Ambasador marki jest przecież częścią Mi Community. – powiedziała cytowana przez portal gsmonline.pl Jolanta Stryjczak PR head, Xiaomi CEE, Nordic & Baltic Region.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze