Iga Świątek - Qinwen Zheng Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu WTA Dubaj 2024

i

Autor: AP Iga Świątek - Qinwen Zheng Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu WTA Dubaj 2024

WTA Dubaj

WTA Dubaj: Iga Świątek pokonała Qinwen Zheng i zagra o finał! Świątek - Zheng WYNIK meczu Relacja NA ŻYWO

2024-02-22 17:40

Iga Świątek pokonała 6:3, 6:2 Qinwen Zheng i jest w półfinale turnieju WTA w Dubaju. To był już szósty mecz Polki z młodszą o niespełna dwa lata Chinką. Wszystkie poprzednie spotkania Polka wygrała i teraz też była wyraźnie lepsza. Qinwen Zheng na początku tego sezonu odniosła życiowy sukces, dochodząc do finału Australian Open. W rankingu zajmuje 7. miejsce. Jednak w starciu z Igą Świątek była znów bezradna. Poniżej nasza relację na żywo i wynik meczu Świątek - Zheng dzisiaj w WTA Dubaj 2024.

Iga Świątek i Qinwen Zheng grały ze sobą już pięć razy. Polka wygrała wszystkie te spotkania. Po raz pierwszy zagrały ze sobą w Roland Garros 2022. Świątek pokonała wtedy Zheng 6:7, 6:0, 6:2 i był jedyny set przegrany przez naszą gwiazdę w tym turnieju. Kolejne mecze Świątek z Zheng również były ciekawe. Pod koniec sezonu 2022 Iga Świątek pokonała Chinkę 6:4, 4:6, 6:1 w San Diego. W minionym sezonie ograła ją również 6:1, 6:4 w Stuttgarcie i 3:6, 6:1, 6:1 w Cincinnati. Ostatnio Świątek rozbiła Zheng 6:2, 6:3 na początku tego sezonu w United Cup. - Grałam z Qinwen niedawno w United Cup, ale warunki tutaj są zupełnie inne. Muszę skupić się na swoim tenisie i grać aktywnie. Jeżeli mi się to uda, powinno być dobrze - stwierdziła Iga.

Iga Świątek - Qinwen Zheng Relacja NA ŻYWO WYNIK meczu LIVE WTA Dubaj

Iga Świątek walczy z Qinwen Zheng w ćwierćfinale turnieju WTA w Dubaju. Polka wczoraj rozegrała znakomite spotkanie, pokonując 6:1, 6:4 Ukrainkę Elinę Switolinę. - Starałam się zachować koncentrację przez całe spotkanie i podejmować dobre decyzje. Myślę, że to było kluczowe. Na pewno zagrałam lepiej niż w pierwszym meczu, więc jestem zadowolona - powiedziała Iga Świątek. Qinwen Zheng awans do ćwierćfinału wywalczyła po zwycięstwie 6:3, 6:2 nad Rosjanką Anastazją Potapową. Rok temu Iga Świątek doszła w Dubaju aż do finału. Uległa w nim 4:6, 2:6 Barborze Krejcikovej. Polka przed turniejem w Dubaju wygrała turniej w Dausze. Teraz ma szansę skompletować pustynny dublet w Zatoce Perskiej.

Świątek - Zheng WYNIK NA ŻYWO Relacja live z WTA w Dubaju

Mecz Iga Świątek - Qinwen Zheng w ćwierćfinale turnieju WTA w Dubaju zostanie rozegrany w czwartek 22 lutego 2024. Początek meczu Świątek - Zheng o godzinie 16 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z ćwierćfinału Świątek - Zheng w turnieju WTA w Dubaju.

QUIZ: Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 25
Ile lat skończyła w maju 2023 roku Iga Świątek?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze