Iga Świątek

Autor: AP Iga Świątek

Kapitalna Iga Świątek w II rundzie Australian Open!

2020-01-22 2:53

Świątek - Babos WYNIK RELACJA NA ŻYWO z Australian Open. Iga Świątek po blisko 5 miesiącach przerwy w grze wyszła na kort i... pozamiatała. Młodziutka Polka w kapitalnym stylu awansowała do II rundy Australian Open po zwycięstwie 6:3, 6:2 nad doświadczoną Węgierką Timeą Babos. Forma Świątek była wielką niewiadomą. Iga długo leczyła kontuzję stopy i był to jej pierwszy występ od sierpniowego US Open. Tym większe należą jej się brawa. Poniżej zapis naszej relacji na żywo i wynik meczu Świątek - Babos w I rundzie Australian Open.

Świątek - Babos RELACJA NA ŻYWO Australian Open WYNIK LIVE ONLINE

Forma Igi Świątek (nr 56 WTA) to wielka niewiadoma. Ostatni mecz 18-letnia Polka rozegrała pod koniec sierpnia w US Open. Potem długo leczyła kontuzję stopy, a pierwszy mecz w 2020 roku rozegra już w Australian Open, po blisko pięciu miesiącach przerwy w rywalizacji. - Występy w mniejszych turniejach są zawsze ważnym elementem przygotowań, ale z drugiej strony, może to podziałać na Igę korzystnie. Gdyby na przykład tuż przed Australian Open doznała klęski z mocną rywalką, mogłoby się to się odbić na jej pewności siebie. Teraz będzie świeża, głodna gry, zagra pewnie bez presji, a taka mieszanka często daje świetne efekty - mówił "Super Expressowi" słynny Mats Wilander, były lider rankingu ATP a obecnie ekspert Eurosportu. Iga Świątek w I rundzie zagra we wtorek z Węgierką Timeą Babos (nr 86). Jeżeli wygra, w II rundzie wpadnie na Białorusinkę Arynę Sabalenkę (nr 12) lub Hiszpanke Carlę Suarez Navarro (nr 54).

Świątek - Babos NA ŻYWO WYNIK LIVE Australian Open RELACJA ONLINE

Iga Świątek zacznie rywalizację w Australian Open meczem z Timeą Babos we wtorek, w drugim dniu turnieju. Początek meczu Świątek - Babos ok. godziny 9.30-10.30 rano polskiego czasu, po meczu O'Connell - Rubliow. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z meczu Świątek - Babos w I rundzie Australian Open.