Iga Świątek wróciła do Polski! ZDJĘCIA PAPARAZZI

i

Autor: PAPARA 69 & ANDRZEJ IWAŃCZUK / REPORTER Iga Świątek wróciła do Polski! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Takim samochodem jeździ Iga Świątek! Na drodze zaliczyła wpadkę! ZDJĘCIA PAPARAZZI

2022-04-10 21:01

Iga Świątek jest już w Polsce. Po długim i owocnym pobycie w USA nowa liderka rankingu WTA nadrabia teraz zaległości za kierownicą. Tenisistka niedawno zdała egzamin na prawo jazdy, a po powrocie z Florydy jeździ po Warszawie i okolicach eleganckim autem marki MINI Clubman Cooper. W najuboższej wersji za taki samochód trzeba zapłacić nieco ponad 100 tys. zł. Iga Świątek ruszyła w drogę i... zaliczyła małą wpadkę, łamiąc przepisy. Mamy ZDJĘCIA PAPARAZZI. Zobaczcie, jak za kierownicą samochodu radzi sobie Iga Świątek.

Iga Świątek wróciła już do domu po długim pobycie w USA, gdzie wygrała dwa wielkie turnieje, wskakując na fotel liderki rankingu WTA. Po tenisowych sukcesach nowa królowa tenisa nadrabia teraz zaległości za kierownicą. Iga Świątek ruszyła na warszawskie drogi zgrabnym samochodem marki MINI Clubman Cooper. To eleganckie auto w najtańszej wersji warte jest nieco ponad 100 tysięcy złotych. Iga Świątek ostatnio wywróciła tenisowy świat do góry nogami, wygrywając aż 17 meczów z rzędu. Za triumfy w Indian Wells i Miami zarobiła brutto po 1,23 mln dolarów. Po podbiciu Florydy wypoczywała tam przez kilka dni, relaksując się na malowniczych plażach i podziwiając w akcji gwiazdy NBA. Wreszcie przyszedł czas na powrót do domu. Iga Świątek w sobotę była już w Polsce. Świeżo upieczona mistrzyni Miami Open spotkała się ze starszą siostrą Agatą. Potem liderka rankingu WTA wsiadła za kierownicę i ruszyła w drogę. Nie obeszło się bez małej wpadki. Jakiej? ZOBACZCIE ZDJĘCIA PAPARAZZI.

Iga Świątek została zapytana, czy ma chłopaka! Polka zaskoczyła odpowiedzią!

Iga Świątek wróciła do Polski i jeździ super autem! ZDJĘCIA PAPARAZZI

Iga Świątek na początku rok wreszcie zrobiła prawo jazdy. - Dobrze się czuję za kółkiem i sprawia mi to przyjemność. Prawo jazdy było moim celem od dawna. Przez pandemię i maturę dopiero teraz mogłam za to się wziąć - zdradziła Iga Świątek, odpowiadając w czasie konferencji prasowej na pytanie "Super Expressu", krótko przed egzaminem na prawko. - Myślę, że będę dobrym kierowcą - dodała Iga Świątek. Potem była seria turniejów, a tenisistka z Raszyna pytana o postępy za kółkiem, żaliła się dziennikarzom, że przez napięty terminarz nie ma za dużo okazji pojeździć autem. Teraz po powrocie do Polski Iga Świątek zabrała się za nadrabianie zaległości. Do gry Iga Świątek wróci za tydzień w Radomiu, gdzie reprezentacja Polski zagra w z Rumunią w rozgrywkach BJK Cup. A potem już turniej WTA w Stuttgarcie, gdzie tenisistki powalczą o efektowny model Porsche. Iga Świątek nie ukrywa, że chciałaby wygrać to niemieckie auto...

Iga Świątek jako modelka w wieku 15 lat! Tak odkryliśmy jej talent! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Iga Świątek o zostaniu pierwszą światową rakietą
Najnowsze