Iga Świątek zwróciła się do swojego ojca! Nie obyło się bez małej wpadki, zobaczyli to wszyscy [WIDEO]

i

Autor: AP Iga Świątek zwróciła się do swojego ojca! Nie obyło się bez małej wpadki, zobaczyli to wszyscy [WIDEO]

To napisała Iga na ekranie

Iga Świątek zwróciła się do swojego ojca! Nie obyło się bez małej wpadki, zobaczyli to wszyscy [WIDEO]

2023-02-24 16:45

Natchniona Iga Świątek zlała kolejną rywalkę, awansując do finału turnieju WTA w Dubaju. Po zwycięstwie 6:4, 6:2 nad Amerykanką Coco Gauff szczęśliwa Polka na oczach całego świata zwróciła się do swojego ojca, Tomasza Świątka. Nie obyło się bez małej wpadki. Liderka rankingu złapała flamaster i postanowiła napisać ważne słowa na ekranie kamery. Co napisała Iga Świątek po awansie do finału turnieju WTA w Dubaju? Zobaczcie WIDEO.

Iga Świątek zaraz po meczu z Coco Gauff złapała flamaster i postanowiła zwrócić się do swojego ojca. Co napisała na ekranie kamery. Nie obyło się bez małej wpadki, bo pierwsza próba Polce nie wyszła i po chwili niezadowolona ze swojego dzieła zamazała je flamastrem. Potem już wszystko poszło dobrze. "Tatusiu, czy przylecisz na finał?" - napisała Iga Świątek po angielsku. - Chciałam wywrzeć na nim presję - wyjaśniła Iga, która bardzo lubi, kiedy Tomasz Świątek kibicuje jej na trybunach.

Iga Świątek w finale turnieju WTA w Dubaju zagra w sobotę. Początek meczu o tytuł o godzinie 16 polskiego czasu. Trwa drugi półfinał, który wyłoni rywalkę Igi Świątek w finale. Czeszka Barbora Krejcikova gra z Amerykanką Jessicą Pegulą. Iga Świątek za awans do finału zarobiła już ogromne pieniądze.

Tomasz Świątek: Nie liczyłem na zwycięstwo Igi . Nowi sponsorzy? Potrzebna jest równowaga [WYWIAD]

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze