Intymne ZDJĘCIA z plaży pięknej tenisistki z chłopakiem. Zrobiło się gorąco [GALERIA]

2019-09-09 16:51 JWa
Eugenie Bouchard na plaży z chłopakiem
Autor: East News Eugenie Bouchard na plaży z chłopakiem

Eugenie Bouchard uchodzi za jedną z najpiękniejszych tenisistek na świecie. Wielu kibiców żywi do niej platoniczne uczucie miłości. Z pewnością nie byli zbyt szczęśliwi, gdy na jaw wyszedł związek sportsmenki z Conorem Davisem. Z najnowszych zdjęć wynika, że miłość tej dwójki kwitnie w najlepsze. Na plaży w Miami nie szczędzili sobie czułości.

Eugenie Bouchard jest obiektem westchnień kibiców na całym świecie. Od kilku lat uchodzi za jedną z najpiękniejszych tenisistek globu. Dotychczas nie znalazła jednak szczęścia w miłości. Wygląda na to, że i to się zmieniło. Od jakiegoś czasu jej serce należy do Conora Davisa. Mężczyzna to brat znanej modelki zza Wielkiej Wody - Hannah Jeter. Z najnowszych zdjęć, wykonanych na plaży w Miami, wynika, że nowy związek tenisistki daje jej poczucie spełnienia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
i do me and you do you Post udostępniony przez Genie Bouchard (@geniebouchard)

Zakochani nie odstępowali się bowiem nawet na krok. Gdy piękna Genie wchodziła do wody, Conor tuż za nią zaliczał nura w czystej wodzie. Gdy ta chciała odpocząć na leżaku, ukochany postanowił czule objąć ją i wspólnie przeglądać Internet.

Wyświetl ten post na Instagramie.
part of the ocean rescue team 🤣 Post udostępniony przez Genie Bouchard (@geniebouchard)