O której gra Linette mecz dzisiaj 2. runda WTA Strasburg KIEDY gra Linette - Pawluczenkowa O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Strasburgu 24.05

i

Autor: AP O której gra Linette mecz dzisiaj 2. runda WTA Strasburg KIEDY gra Linette - Pawluczenkowa O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Strasburgu 24.05

WTA Strasburg

O której gra Linette mecz dzisiaj 2. runda WTA Strasburg KIEDY gra Linette - Pawluczenkowa O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Strasburgu 24.05

2023-05-24 10:00

Linette - Pawluczenkowa O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj w Strasburgu KIEDY gra Magda Linette już dzisiaj zagra kolejny mecz w turnieju WTA w Strasburgu, a jej rywalka 2. rundzie to Rosjanka Anastazja Pawluczenkowa. Tak jak w minionych latach tenisistka z Poznania tuż przed Roland Garros walczy jeszcze w mniejszym turnieju Strasburgu (WTA 250). Linette rozstawiona jest z numerem 1. Pawluczenkowa to była finalistka Roland Garros, a ostatnio przegrała 0:6, 0:6 z Igą Świątek. Sprawdź, o której gra Linette mecz dzisiaj w Strasburgu Magda Linette KIEDY gra.

Magda Linette już dzisiaj zagra z Anastazją Pawluczenkową w 2. rundzie turnieju WTA 250 w Strasburgu. Polka rozstawiona jest z numerem 1, a w pierwszej rundzie pokonała 4:6, 6:2, 6:2 Hiszpankę Cristinę Bucsę. Mecz Linette - Pawluczenkowa zostanie rozegrany w środę 24 maja. Początek meczu Linette - Pawluczenkowa ok. godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godz. 11). Poniżej więcej informacji.

Linette - Pawluczenkowa O której godzinie gra Linette mecz WTA Strasburg KIEDY gra Linette

Magda Linette występ w Strasburgu zaczęła od zwycięstwa nad Cristiną Bucsą. Obie panie miały w tym spotkaniu problemy ze zdrowiem. Najpierw Linette narzekała na ból pleców, a potem Bucsa podkręciła staw skokowy i choć dograła mecz do końca, w trzecim secie miała już duże problemy z poruszaniem się po korcie. Anastazja Pawluczenkowa, dzisiejsza rywalka Linette, to była finalistka Roland Garros (2021) i mistrzyni olimpijska z Tokio (w mikście). Doświadczona i potężnie zbudowana Rosjanka ma 31 lat 176 cm wzrostu. Ostatnio miała dużą przerwę w startach, bo leczyła poważną kontuzję kolana, więc spadła nisko w rankingu (obecnie nr 506), ale potencjał wciąż ma duży. W 2021 r. zajmowała nawet 11. miejsce w rankingu. Gra siłowy tenis oparty na mocnych uderzeniach z głębi kortu. Jako juniorka odnosiła duże sukcesy. Ostatnio przegrała w Rzymie z Igą Świątek 0:6, 0:6.

KIEDY gra Linette WTA Strasburg 2. runda Linette - Pawluczenkowa O której godzinie mecz Linette dzisiaj 24.05.2023

Magda Linette w Strasburgu występuje regularnie. To dla niej ostatnie cenne przetarcie przed występem w Roland Garros, w którym poznanianka będzie rozstawiona. Rok temu Magda Linette doszła w Strasburgu do ćwierćfinału, w którym uległa po dramatycznej walce (2:6, 6:4, 46) reprezentującej Niemcy Andżelice Kerber. Przed turniejem w Strasburgu Polka walczyła w Rzymie, gdzie doszła do 3. rundy. Uległa w niej 5:7, 4:6 Brazylijce Beatriz Haddad Mai. Linette zaliczyła właśnie spadek w rankingu WTA z 19. na 21. miejsce. Reprezentująca Hiszpanię Cristina Bucsa pochodzi z Mołdawii. Niedawno grała z Igą Świątek w Australian Open 2023 i zdołała urwać jej jednego gema. W rankingu zajmuje 67. miejsce i ostatnio robiła duże postępy.

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Strasburg Linette - Pawluczenkowa O której godzinie gra Linette mecz w Strasburgu

Mecz Magda Linette - Anastazja Pawluczwnkowa w 2. rundzie turnieju WTA w Strasburgu zostanie rozegrany w środę 24 maja 2023. Początek meczu Linette - Pawluczenkowa ok godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godz. 11 po meczu Tomowa - Davis). Transmisje TV z turnieju WTA w Strasburgu na antenie Canal+ Sport.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze