Autor: AP Linette - Jabeur RELACJA NA ŻYWO French Open: Magda Linette - Ons Jabeur relacja live Linette - Jabeur WYNIK na żywo

Magda Linette z awansem do II rundy Roland Garros po szalonym meczu! Polka walczyła jak lwica, masa zwrotów akcji

2022-05-22 13:41

Początek pierwszego spotkania Magdy Linette podczas French Open nie układał się po myśli Polki. Przegrała ona pierwszego seta 3:6, a ponadto musiała skorzystać z pomocy fizjoterapeuty. To jednak był punkt zwrotny, bowiem w drugiej odsłonie poznanianka zaprezentowała się fenomenalnie i najpierw doprowadziła do tie-breaka, a później do trzeciego seta. Tam okazała się lepsza od Ons Jabeur, wygrywając cały mecz po zaciętej walce 3:6, 7:6(4), 7:5 i sprawiła ogromną niespodziankę.

Magda Linette - Ons Jabeur 3:6, 7:6(4), 7:5

Czy Magda Linette odniesie sukces podczas French Open?

Linette - Jabeur RELACJA NA ŻYWO Roland Garros Magda Linette - Ons Jabeur WYNIK na żywo I runda French Open Linette - Jabeur relacja lice online na żywo w internecie

Roland Garros, jako jeden z wielkoszlemowych turniejów elektryzuje fanów jeszcze na długo przed tym, jak pierwsi zawodnicy pojawią się na korcie i nie inaczej było w tym roku. Lwia część polskich kibiców wypatruje oczywiście meczów Igi Świątek, jednak zanim najlepsza rakieta na świecie pojawi się na korcie, również czeka nas sporo emocji, chociażby ze względu na mecze Magdy Linette. Polka swoje pierwsze spotkanie rozegra już podczas I rundy French Open, podczas meczu Linette - Jabeur. Poznanianka obecnie notowana jest na 56. miejscu w rankingu WTA i przyjdzie jej się zmierzyć z o wiele wyżej notowaną rywalką. Tunezyjka przed meczem Linette - Jabeur zajmuje bowiem 6. lokatę w stawce i jest wskazywana jako faworytka meczu I rundy French Open Linette - Jabeur. Polka niejednokrotnie jednak pokazała już, że potrafi postawić się o wiele mocniejszym rywalkom i może sprawić niespodziankę na francuskich kortach. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Linette - Jabeur!