Autor: AP PHOTO Magda Linette

WTA Indian Wells

Magda Linette szybko odpada z Indian Wells. Emma Raducanu okazała się za silna

2023-03-11 22:08

Linette – Raducanu RELACJA. Choć Magdę Linette (WTA 21) i Emmę Raducanu (WTA 77) różni 56 miejsc w rankingu na korzyść Polki, to było wiadomo, że starcie to nie będzie łatwe. Brytyjka to mistrzyni US Open z 2021 roku i choć od tamtego czasu nie prezentuje się ona na miarę takiego sukcesu, to wciąż jest niezwykle groźną zawodniczką. Linette świetnie zaczęła ten mecz i miała już nawet 4:1 w pierwszym secie, ale później rywalka zaczęła odrabiać straty i losy tej partii rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku. W drugim secie Polka nie miała już wiele do powiedzenia i po dwóch przełamaniach przegrała 2:6. Poniżej prezentujemy zapis naszej relacji na żywo z tego spotkania. Linette – Raducanu WYNIK.

Magda Linette - Emma Raducanu 6:7(3), 2:6

Linette – Raducanu RELACJA LIVE WTA Indian Wells Linette – Raducanu NA ŻYWO w INTERNECIE Linette – Raducanu dzisiaj 11.03

Magda Linette po półfinale Australian Open nie zaczęła podbijać cyklu WTA. W turnieju meksykańskiej Meridzie zakończyła rywalizację w III rundzie przegrywając z niżej notowaną Rebeccą Peterson, a później poniosła porażkę już w pierwszym meczu w amerykańskim Austin. Mamy nadzieję, że w turnieju zdecydowanie bardziej prestiżowym Magda Linette zdoła zaprezentować się już lepiej, choć Emma Raducanu z pewnością nie będzie dla niej łatwą przeciwniczką.