Magda Linette - Camila Giorgi TV TRANSMISJA NA ŻYWO GODZINA FINAŁ WTA Nowy Jork: Linette - Giorgi STREAM ONLINE O KTÓREJ GODZINIE FINAŁ Bronx Open

2019-08-24 15:17 CH
Magda Linette
Autor: East News Magda Linette

Magda Linette - Camila Giorgi NA ŻYWO FINAŁ WTA Nowy Jork TRANSMISJA TV Gdzie oglądać finał Linette - Giorgi O której godzinie i gdzie TRANSMISJA z finału Bronx Open Linette - Giorgi STREAM LIVE ONLINE KIEDY i Z KIM gra Magda Linette w finale dzisiaj? Magda Linette w imponującym stylu najpierw przebiła się przez kwalifikacje, a potem już w głównej drabince doszła aż do finału turnieju WTA w Nowym Jorku. O tytuł tenisistka z Poznania zagra w dobrze znaną polskim kibicom Włoszka Camilą Giorgi, nr 58 WTA. FINAŁ Bronx Open: Linette - Giorgi O KTÓREJ mecz? Gdzie obejrzeć? Linette - Giorgi TV NA ŻYWO LIVE STREAM Na jakim programie?

FINAŁ WTA w Nowym Jorku: Linette - Giorgi O której godzinie i gdzie TRANSMISJA TV?

Magda Linette błysnęła wysoką formą przed zbliżającym się US Open. Tenisistka z Poznania w kapitalnym stylu awansowała do turnieju Bronx Open (WTA w Nowym Jorku). Linette w 1/2 finału pokonała 7:6(3), 6:2 Czeszkę Katerinę Siniakovą, nr 38 WTA. Polka w krótkim czasie rozegrała już siedem meczów (do turnieju przebijała się w kwalifikacjach), ale mimo zmęczenia znów pokazała klasę, grając na imponująco wysokim poziomie. Zajmująca 80. miejsce w rankingu poznanianka już na pewno awansuje w okolice co najmniej 62. pozycji. A może być jeszcze lepiej. W finale turnieju Bronx Open w Nowym Jorku Linette zmierzy się z grającą bardzo agresywny tenis Włoszką Camilą Giorgi, pogromczynią m.in. Agnieszki Radwańskiej i Igi Świątek (w styczniowym Australian Open). Rywalka naszej tenisistki w tym sezonie miała spore problemy zdrowotne, ale ostatnio jej forma wyraźnie wzrosła. W półfinale Giorgi ograła po trzech bardzo zaciętych setach Chinkę Qiang Wang.

Linette - Giorgi NA ŻYWO Finał Bronx Open TRANSMISJA TV Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Mecz Magda Linette - Camila Giorgi w finale turnieju WTA w Nowym Jorku zostanie rozegrany w sobotę 24 sierpnia. Początek finałowego meczu Magda Linette - Camila Giorgi o godzinie 20.00 polskiego czasu. TRANSMISJA TV NA ŻYWO z meczu Magda Linette - Camila Giorgi na antenie Polsatu Spoert News. Stream online live w usłudze Ipla, na portalach legalnych bukmacherów (po rejestracji i zalogowaniu) oraz w oficjalnej usłudze serwisu WTATour. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z finału Bronx Open.

Najnowsze