Autor: AP Nadal - Djoković RELACJA NA ŻYWO Drugi set dlaSerba! Półfinał Roland Garros WYNIK LIVE

Novak Djoković ZAMĘCZYŁ Rafaela Nadala! Mordercza wojna na wyniszczenie w półfinale Roland Garros!

2021-06-11 23:29

Nadal - Djoković WYNIK NA ŻYWO 1/2 finału Roland Garros. Novak Djoković pokonał Rafaela Nadala 3:6, 6:3, 7:6(4), 6:2 w kosmicznym półfinale Roland Garros. Serbski lider rankingu na początku tego starcia gigantów był bezradny, ale potem stoczył niesamowitą bitwę z hiszpańskim Królem Mączki, 13-krotnym mistrzem Roland Garros. Po ponad czterech godzinach morderczej wojny na wyniszczenie Djoković mógł się cieszyć z awansu do finału, w którym jego rywalem będzie w niedzielę Grek Stefanos Tsitsipas. To było starcie numer 58 Djokovicia z Nadalem. Bilans tej rywalizacji to teraz 30-28 dla Serba. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Nadal - Djoković.

Nadal - Djoković NA ŻYWO RELACJA LIVE WYNIK Roland Garros

Rafael Nadal i Novak Djoković w 1/2 finału Roland Garros zagrają ze sobą już po raz 58. Starcia tych tenisowych gigantów zawsze wywołują ogromne emocje wśród fanów na całym świecie. Broniący tytułu Nadal, hiszpański król mączki, 13-krotny mistrz paryskiego Szlema, jest faworytem. – Wierzę, że jestem w stanie wygrać. Gdybym w to nie wierzył, nie byłoby mnie tutaj. Niech to będzie wspaniała bitwa – mówi Djoković, serbski lider rankingu ATP. Bilans ich rywalizacji to 29-28 dla „Djoko”. Ostatnio górą był Nadal, który ograł Serba w finale turnieju w Rzymie (7:5, 1:6, 6:3). Rok temu w Paryżu spotkali się w finale, a Hiszpan ograł Djokovicia, triumfując w Roland Garros po raz 13. Teraz już po losowaniu drabinki French Open stało się jasne, że mogą na siebie wpaść już w 1/2 finału. W ćwierćfinałach obaj wygrali w czterech setach. Nadal pokonał Argentyńczyka Diego Schwartzmana (6:3, 4:6, 6:4, 6:0). Djoković ograł Włocha Matteo Berrettiniego (6:3, 6:2, 6:7, 7:5).

Nadal - Djoković RELACJA NA ŻYWO WYNIK 1/2 finału Roland Garros

Mecz Rafael Nadal - Novak Djoković w 1/2 finału Roland Garros zostanie rozegrany w piątek 11 czerwca. Początek półfinału Nadal - Djoković nie wcześniej niż o godzinie 17.30, po pierwszym półfinale Tsitsipas - Zverev (godz. 15).