Autor: AP Nadal - Djoković RELACJA NA ŻYWO Drugi set dlaSerba! Półfinał Roland Garros WYNIK LIVE

Novak Djoković ZAMĘCZYŁ Rafaela Nadala! Mordercza wojna na wyniszczenie w półfinale Roland Garros!

2021-06-11 23:29

Nadal - Djoković WYNIK NA ŻYWO 1/2 finału Roland Garros. Novak Djoković pokonał Rafaela Nadala 3:6, 6:3, 7:6(4), 6:2 w kosmicznym półfinale Roland Garros. Serbski lider rankingu na początku tego starcia gigantów był bezradny, ale potem stoczył niesamowitą bitwę z hiszpańskim Królem Mączki, 13-krotnym mistrzem Roland Garros. Po ponad czterech godzinach morderczej wojny na wyniszczenie Djoković mógł się cieszyć z awansu do finału, w którym jego rywalem będzie w niedzielę Grek Stefanos Tsitsipas. To było starcie numer 58 Djokovicia z Nadalem. Bilans tej rywalizacji to teraz 30-28 dla Serba. Poniżej nasza relacja na żywo i wynik meczu Nadal - Djoković.

Rafael Nadal - Novak Djoković

Novak Djoković wygrał wojnę na wyniszczenie. Rafael Nadal w czwartym secie już gasł. W niedzielnym finale Serb zagra z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem.

6:3, 3:6, 6:7, 2:6

KONIEC!!! Rafael Nadal za burtą Roland Garros! Novak Djoković pokonał Króla Mączki! Serb wygrał z 13-krotnym mistrzem French Open 3:6, 6:3, 7:6(4), 6:2. W ostatnim secie wygrał sześć gemów z rzędu!

15-40

0-40 Djoković ma trzy piłki meczowe!

0-30

6:3, 3:6, 6:7, 2:5

Gem Djoković. Serb już triumfuje. Po ostatniej piłce uniesiona triumfalnie pieść. Nadal walczy, ale wygląda na wyczerpanego. Na koniec tego gema efektowny skrót Djokovicia

6:3, 3:6, 6:7, 2:4

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Nadal znów dał się zaskoczyć precyzyjnie zagrywającego rywalowi. Do tego popełniał błędy. Serb przełamuje podanie Hiszpana i jest blisko zwycięstwa!

30-40 Nieczyste uderzenie Nadala. Piłka poleciała na aut. Breakpoint!

Nadal zmienił skarpetki. Zobaczymy czy to coś pomoże

6:3, 3:6, 6:7, 2:3

Gem Djoković. Serb już prowadzi w czwartym secie. Znów obronił podanie, wygrywając gema do zera. Wygląda na świeższego niż Nadal

6:3, 3:6, 6:7, 2:2

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Serb teraz jeszcze bardziej przycisnął Hiszpana, a ten popełniał błędy. Na koniec znów mocny return, Nadal odegrał w aut

15-40 Djoko podkręcił teraz jeszcze bardziej tempo i ma dwa breakpointy!

6:3, 3:6, 6:7, 2:1

Gem Djoković. Błyskawiczny gem wygrany do zera prze serwującego Serba

6:3, 3:6, 6:7, 2:0

Gem Nadal. Hiszpan obronił podanie. Po podwójnym błędzie serwisowym przegrywał już 0:30, ale potem znów popisywał się fenomenalną grą w defensywie i zabójczymi kontrami. Wygrał cztery kolejne wymiany

Nadal przegrywał 0-30, ale już prowadzi 40-30

6:3, 3:6, 6:7, 1:0

Gem Nadal PRZEŁAMANIE. Hiszpan przegrywał 0-30, ale się nie poddał. Doczekał się breakpointa i zaskoczy rywala zabójczą kontrą. Serb pokpił w tej wymianie sprawę

40-30 Nadal ma breakpointa

Początek czwartego seta. Serwuje Djoković

Djoković korzysta z przerwy toaletowej. Nadal czeka na krzesełku i ma o czym myśleć...

6:3, 3:6, 6:7

GEM I SET DJOKOVIĆ! Serb wygrywa trzeciego seta i prowadzi w tym niesamowitym półfinale! Poziom meczu jest kosmiczny. Przed Hiszpanem bardzo ciężkie zadanie

4-7 SET DLA DJOKOVICIA

4-6 po asie serwisowym Djokovicia! Piłki setowe!

4-5 Serwuje Djoko

3-5 Koszmarny błąd Nadala. Prosty wolej wyrzucony w aut!

6:3, 3:6, 6:6

Gem Djoković. Wybronił się Serb! Będzie tie-break na koniec tego niesamowitego seta!

Przewaga - Djoković

Równowaga! Ale nerwy ma Serb. Zagrał skrót przy piłce setowej. Nadal nie odegrał!

Nadal ma piłkę setową! Co za wymiana! Kolejna!

40-40 po forhendzie wzdłuż linii Nadala. Piłka pomknęła jak pocisk

30-15 dla Nadala! Błędy Djokovicia

Co oni wyprawiają! Tu jedna z kosmicznych wymian

6:3, 3:6, 6:5

Gem Nadal. Hiszpan znów miał ogromne kłopoty przy własnym serwisie. Wybronił się. Na koniec as serwisowy. Wcześniej znów seria niesamowitych wymian w tej wojnie na wyniszczenie tenisowych gigantów.

Ale forhend Nadala! Równowaga

Niesamowita wymiana i Djoko znów ma breakpointa!

40-40 Smecz Nadala, a Djoko złapał poślizg na paryskiej mączce

30-40 Nadal znów się męczy przy własnym podaniu! Prowadził 30-15. Teraz broni breakpointa

6:3, 3:6, 5:5

Gem Nadal PRZEŁAMANIE! Serb już był w ogródku, już witał się z gąską... Prowadził 30-0 i serwował. Potem popełnił koszmarny błąd. Nadal poczuł krew. Seria kapitalnych akcji Hiszpana i wyrównanie!

40-30 dla Hiszpana! A przegrywał już 0-30

6:3, 3:6, 5:4

Gem Nadal. Hiszpan obronił podanie. Dobry teraz gem serwisowy obrońcy tytułu. As i precyzyjne uderzenia kończące. Na koniec błąd Serba

6:3, 3:6, 3:5

Gem Djoković. Kolejny bardzo długi gem. Nadal miał breakpointa, ale Djoko pokazał klasę. Potem znów było mordercze tempo. Na koniec potężny forhend Hiszpana. Nadal minimalnie przestrzelił!

Kolejna równowaga

40-40

40-30 dla Hiszpana po dziwnym błędzie Serba! Kolejne przełamanie?

Specjalna przesyłka dla Serba w przerwie między gemami

6:3, 3:6, 3:4

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Hiszpan zupełnie się teraz pogubił. Jakby płacił cenę za mordercze tempo w poprzednim gemie. Serb doskonale returnował, a zaskoczony Nadal popełniał błędy. Przegrał gema do zera przy własnym podaniu! Djoko znów prowadzi!

0-40 Znów serwujący Nadal po returnach Djokovicia popełnia kolejne błędy

6:3, 3:6, 3:3

Gem Nadal PRZEŁAMANIE. Hiszpan wyrównuje! Co za gem! Kolejny pokaz kosmicznego tenisa w obu stron! Na koniec zabójcza kontra Nadala

Rafa ma breakpointa. Kolejna szansa

23 uderzenia w ostatniej wymianie! Do tego mordercze tempo!

Co za akcja! Co oni wyprawiają! 40-40

40-15 Nadal ma breakpointy. Teraz pomogła mu taśma

6:3, 3:6, 2:3

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Coraz lepiej gra Djoković, a Nadal jakby słabł. Teraz znów świetne akcje przeplatał błędami, a smecz przy 15-15 spaprał wręcz koncertowo. Hiszpan obronił dwa breakpointy, ale zaraz potem był trzeci. Nieudany skrót, piłka w siatce. Serb prowadzi!

Djoko znów ma breakpointa po niesamowitej wymianie

Już 40-40 po asie serwisowym Nadala!

15-40 Seria błędów Nadala!

6:3, 3:6, 2:2

Gem Djoković. Dobre serwisy Serba i błędy Hiszpana. Gem "na sucho" - krótki i do zera. Mamy remis w trzecim secie

A tu kosmiczna akcja Nadala z ostatniego gema

6:3, 3:6, 2:1

Gem Nadal. Kolejny niesamowity gem, wyniszczająca walka na przewagi. Hiszpan był w opałach. Wybronił się. Na koniec dobiegł do skrótu i odegrał bardzo sprytnie.

Równowaga

Błąd Nadala. Serb atakuje bekhend faworyta, zagrywa mu głęboko. I ta taktyka się sprawdza. Breakpoint!

40-40 Kapitalna akcja Hiszpana

30-40 Zepchnięty do defensywy Nadal wyrzucił na aut. Djoko ma breakpointa

6:3, 3:6, 1:1

Gem Djoković. Serb odpowiada! Gem serwisowy wygrany też do 15. Na koniec as serwisowy lidera rankingu ATP

6:3, 3:6, 1:0

Gem Nadal. Hiszpan dobrze zaczyna trzeciego seta. Szybko zbudował przewagę 40-0. Potem Djoković zaskoczył go mocnym returnem, ale przy 40-15 Nadal trafił potężnie z forhendu w samą końcową linię

Początek trzeciego seta. Serwuje Nadal

Nadal korzysta z przerwy toaletowej. Poszedł się przebrać

6:3, 3:6

GEM I SET DJOKOVIĆ. Ale mecz nam się zrobił! Niesamowity poziom. Przy piłce setowej Nadal zagrał ramą rakiety. Piłka poszybowała daleko w trybuny. Drugi set dla Serba!

6:3, 3:5

Gem Nadal. Hiszpan teraz łatwo obronił serwis. Trafiał pierwszy podaniem, wywierał presję i kończył szybko wymiany

6:3, 2:5

Gem Djoković. Niesamowity gem za nami. Wojna na wyniszczenie. Serb wyszedł z niej zwycięsko. Obronił kolejne breakpointy. Na koniec nieudany return Nadala. Djoko blisko wygrania drugiego seta

Kolejny bardzo długi gem, wojna na wyniszczenie. Równowaga

Równowaga. Ten mecz robi się coraz lepszy!

Kolejna niesamowita wymiana, a na koniec błąd przy siatce Serba. Nadal znów ma szansę na przełamanie

40-40 Djoković wybronił się!

Ale akcje! Co za tempo wymian! Obaj grają niesamowicie. Nadal prowadzi 40-15. Ma breakpointy!

6:3, 2:4

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Serb znów odskakuje! Zaczął tego gema od kapitalnych akcji, precyzyjnie zagrywane bekhendy, piłki lądowały na samej linii. Zaskoczony Nadal przegrywał już 0-40. Dwa pierwsze breakpointy obronił. Przy trzecim już nie dał rady. Znów pod presją wyrzucił na aut!

Już tylko 30-40

0-40 Niesamowicie precyzyjnie gra teraz Serb. Ma breakpointy!

0-30 Dwie popisowe akcje Djokovicia

6:3, 2:3

Gem Djoković. Serbski lider rankingu wraca na prowadzenie w drugim secie. Dobrze serwował, a Nadal próbując przejmować inicjatywę, tym razem nie był dokładny. Gem wygrany do 15

6:3, 2:2

Gem Nadal. I już mamy remis w drugim secie. Hiszpan obronił podanie. Djokovic gonił rywala, ale od stanu 30-30 Nadal znów był skuteczny, a Djoko gubił się pod presją

6:3, 1:2

Gem Nadal PRZEŁAMANIE. Djoković krótko cieszył się przewagą przełamania. Nadal odpowiada natychmiast! Gem wygrany do zera. Na koniec niszczycielski forhend mistrza z Majorki

40-0 Nadal chyba się zdenerwował. Teraz on podkręcił tempo. A Djoko popełnia błędy. Breakpointy

6:3, 0:2

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Serb znakomicie zaczął drugiego seta. Wywiera presję, goni Nadala po korcie. A Hiszpan nagle się pogubił. Na koniec kolejny prosty błąd obrońcy tytułu

Serb wywiera presję, a Nadal popełnia błędy! 0-40. Djoko ma breakpointy

6:3, 0:1

Gem Djoković. Serb bardzo dobrze zaczyna drugiego seta. Gem wygrany pewnie i do zera.

Nadalowi kibicuje oczywiście jego żona. ŚLUB wzięli niedawno. TUTAJ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU NADALA

Początek drugiego seta. Serwuje Djoković

6:3

GEM I SET NADAL. Hiszpan dopiero po siódmej piłce setowej może się cieszyć. Pierwszy set dla Króla Mączki. Dziwny set. Najpierw zacięta bita w pierwszym gemie. Potem dominacja Nadala i bezradność Djokovicia. Prowadzenie 5:0 i... kłopoty faworyta, którego przewaga zaczęła szybko topnieć.

Siódma piłka setowa

40-40 Błąd Nadala. Dziwnie się usztywnił Hiszpan

40-30 już pięć piłek setowych za nami. Teraz szósta...

40-0 po niesamowitym lobie Nadala. Piłki setowe

5:3

Gem Djoković. Serb bronił breakpointa i znów się wybronił. Na koniec błąd Nadala. Djoko wygrał trzeciego gema z rzędu. Przewaga Hiszpana topnieje!

Równowaga. Pewny smecz Serba

40-30 Nadal ma breakpointa, kolejna piłka setowa

5:2

Gem Djoković PRZEŁAMANIE. Kolejny długi gem, walka na przewagi. Nadal kapitalne akcje przeplatał błędami. Na koniec kolejny błąd. Serb wygrywa drugiego gema z rzędu. Obronił piłki setowe. Za chwilę będzie serwować

5:1

Gem Djoković. Serb wreszcie się doczekał, ma pierwszego gema. Na koniec prosty błąd Nadala, który wpakował piłkę w siatkę

A tu jedna z piękniejszych wymian

5:0

Gem Nadal. Ciąg dalszy dominacji Hiszpana. Przytrafiły mu się dwa błędy, ale przy 40-30 znów potężnie zaserwował. Djoković nie zdołał odegrać

4:0

Gem Nadal PRZEŁAMANIE. Hiszpan gra coraz lepiej, a Serb coraz gorzej. Błędy Djokovicia, który jakby zgubił pewność siebie. Irytuje się teraz strasznie

40-15 Nadal ma dwie szanse na przełamanie

3:0

Gem Nadal. Tym razem szybki gem. Nadal dobrze serwował i szybko kończył wymiany. Gem wygrany do zera przez obrońcę tytułu

17 minut gry i tylko dwa gemy za nami

2:0

Gem Nadal PRZEŁAMANIE. Hiszpan odskakuje. Na koniec gema kolejna kapitalna wymiana przy siatce. Nadal był w niej sprytniejszy. Djoković serwował i prowadził już 40-15. Mistrz z Majorki dogonił go, a w grze na przewagi był bezlitosny

Nadal ma breakpointa. Dobiegł do skrótu i odegrał wspaniale

40-40 Znów walka na przewagi, teraz przy podaniu Serba

1:0

Gem Nadal. Już na początku mieliśmy długą bitwę przy serwisie Nadala. Hiszpan dobrze serwował, ale też pod presją popełniał błędy. Dużo efektownych wymian, długa walka na przerwagi. Mistrz z Majorki bronił już breakpointów. Na koniec dwa niewymuszone błędy Djokovicia

Pierwszy gem tra już 8 minut. Kolejna równowaga

Równowaga. Znów znakomity serwis leworęcznego Hiszpana

Serb ma drugą szansę na przełamanie

40-40 po asie serwisowym Nadala

30-40 Djoković ma od razu breakpointa

GRAMY! Serwuje Rafa Nadal

Ostatnio górą był Nadal, który ograł Djokovicia w finale turnieju w Rzymie (7:5, 1:6, 6:3)

Nadal i Federer wygrali Szlemy po 20 razy. Djoković ma na koncie 18 triumfów. Trwa wyścig o miano najlepszego tenisisty wszech czasów. Dzisiejszy półfinał to kolejna jego odsłona

Panowie zaczęli już rozgrzewkę

A tu krótkie wideo podsumowujące rywalizację Nadala i Djokovicia

Hiszpan i Serb właśnie wyszli na Philippe-Chatrier, główną arenę French Open

Nadal i Djoković są już w korytarzu prowadzącym na kort

Właśnie zakończył się pomeczowy wywiad ze Stefanosem Tsitsipsasem. Za chwilę na kort powinni wyjść Nadal i Djoković

To starcie nr 58 Nadala i Djokovicia. Bilans tej niezwykłej rywalizacji to 29-28 dla Serba. Po dzisiejszym meczu będzie remis?

Tsitsipas właśnie pokonał Zvereva 6:3, 6:3, 4:6, 4:6, 6:3 i czeka już w finale Roland Garros. Z kim zagra Grek? Początek półfinału Nadal - Djoković ok. godziny 19

Wygląda na to, że Nadal i Djoković zaczną najwcześniej przed godziną 19. W meczu Zverev - Tsitsipas trwa piąty set. Jest 3:6, 3:6, 6:4, 6:4, 1:2

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Rafael Nadal - Novak Djoković w 1/2 finału Roland Garros. Początek meczu ok. godziny 17.30-18.00

Nadal - Djoković NA ŻYWO RELACJA LIVE WYNIK Roland Garros

Rafael Nadal i Novak Djoković w 1/2 finału Roland Garros zagrają ze sobą już po raz 58. Starcia tych tenisowych gigantów zawsze wywołują ogromne emocje wśród fanów na całym świecie. Broniący tytułu Nadal, hiszpański król mączki, 13-krotny mistrz paryskiego Szlema, jest faworytem. – Wierzę, że jestem w stanie wygrać. Gdybym w to nie wierzył, nie byłoby mnie tutaj. Niech to będzie wspaniała bitwa – mówi Djoković, serbski lider rankingu ATP. Bilans ich rywalizacji to 29-28 dla „Djoko”. Ostatnio górą był Nadal, który ograł Serba w finale turnieju w Rzymie (7:5, 1:6, 6:3). Rok temu w Paryżu spotkali się w finale, a Hiszpan ograł Djokovicia, triumfując w Roland Garros po raz 13. Teraz już po losowaniu drabinki French Open stało się jasne, że mogą na siebie wpaść już w 1/2 finału. W ćwierćfinałach obaj wygrali w czterech setach. Nadal pokonał Argentyńczyka Diego Schwartzmana (6:3, 4:6, 6:4, 6:0). Djoković ograł Włocha Matteo Berrettiniego (6:3, 6:2, 6:7, 7:5).

Nadal - Djoković RELACJA NA ŻYWO WYNIK 1/2 finału Roland Garros

Mecz Rafael Nadal - Novak Djoković w 1/2 finału Roland Garros zostanie rozegrany w piątek 11 czerwca. Początek półfinału Nadal - Djoković nie wcześniej niż o godzinie 17.30, po pierwszym półfinale Tsitsipas - Zverev (godz. 15).