NAJPIĘKNIEJSZA TENISISTKA nie spełniła życiowego marzenia. Czy to przez ROMANS? I WIDEO

2020-05-22 18:15 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Gabriela Sabatini
Autor: Instagram Gabriela Sabatini

Gabriela Sabatini (50 l.) była nazywana miss tenisowych kortów. Przez lata zachwycała bowiem nie tylko swoją grą, ale również zjawiskową urodą. Karierę zakończyła jednak dość szybko. Pragnęła ułożyć sobie życie rodzinne. Niestety, tego planu nie zrealizowała, a żadnemu mężczyźnie nie udało się zdobyć jej serca. Ile prawdy było w plotce o jej romansie z Donaldem Trumpem (73 l.), który miała mieć w czasach, kiedy nikt jeszcze nie przypuszczał, że ten biznesmen będzie kiedyś prezydentem USA. Ewa Wąsikowska-Tomczyńska zapytała o to komentatora sportowego Adama Barana. Zobacz wideo (od 11:00 min.).

Krzysztof Ibisz w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jest bizneswoman, od lat kobiety chcą pachnieć perfumami, które firmuje, udziela się w wielu akcjach charytatywnych i... wciąż, mimo 50 lat na karku wygląda jak milion dolarów. Gabriela Sabatini wygląda na szczęśliwa kobietę, jednak marzenia o założeniu rodziny nie udało jej się spełnić. Czy przeszkodziły jej w tym liczne obowiązki, w które się zaangażowała już po zakończeniu kariery sportowej, czy może wrodzona nieśmiałość, z której słynęła i z powodu której czasami celowo przegrywała finały wielkich turniejów - tylko po to, by nie musieć udzielać wywiadów, które ją stresowały. Pytana o to czy miała romans z Donaldem Trumpem odpowiada krótko: "Nie, nie", ale z drugiej strony czy ktoś ko nie chce, by jego tajemnica wyszła na jaw odpowiedziałby na takie pytanie "tak"?

W rozmowie z Ewą Wąsikowską-Tomczyńską, która zapowiada autorski magazyn dziennikarki pt. #HOT komentator sportowy Adam Baran opowiada również o wielkiej miłości Łukasza Kubota (38 l.) i rodzinnym szczęściu Roberta Lewandowskiego (31 l.). Jak to jest, że kolejne obowiązki jakie na siebie nakłada w życiu, tylko go uskrzydlają?

Już od przyszłego tygodnia magazyn #HOT regularnie na se.pl i na YouTube (kanał: Wąsikowska SE).

Najnowsze