Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Agnieszka Radwańska

Tajemnica Isi

Nieznana historia o Agnieszce Radwańskiej ujrzała światło dzienne. Miała cichego wielbiciela, ojciec Isi o wszystkim opowiedział

2022-08-11 21:52

Agnieszka Radwańska przez wiele lat swojej wspaniałej kariery była na świeczniku. I jak to bywa w przypadku znanych osób, interesowano się nie tylko jej występami, ale również życiem prywatnym. Mimo wszystko o historiach miłosnych byłej tenisistki nie było zbyt głośno, ale teraz pewną tajemnicę postanowił zdradzić ojciec "Isi", Robert Radwański.

Agnieszka Radwańska należała do najlepszych tenisistek na świecie. Na swoim koncie ma wiele wygranych turniejów i to tych najbardziej prestiżowych. Dzięki dużym umiejętnościom wspięła się na tenisowy szczyt i być może gdyby nie poważne problemy ze zdrowiem pod koniec kariery, wciąż cieszyłaby grą kibiców. Skupiła się jednak na życiu rodzinnym.

Serena Williams nie wytrzymała. Zalała się łzami w Toronto, emocjonalne pożegnanie

Radwańska miała cichego wielbiciela. Ojciec o wszystkim opowiedział

Od wielu lat związana jest z Dawidem Celtem. Para pobrała się w 2017 roku, a z obecnym mężem zawodniczka poznała się dzięki... tenisowi. Wcześniej nie było jednak słychać o historiach miłosnych Radwańskiej. Mówiło się o wielu aspektach z jej życia prywatnego, jednak sprawy sercowe nie należały do tego grona i było o nich bardzo cicho.

Iga Świątek powiedziała, co naprawdę myśli o Serenie Williams! Amerykanka takich słów się nie spodziewała!

Dopiero po latach wyszło na jaw, że cichym wielbicielem Radwańskiej miał być Sascha Bajin, były sparingpartner Sereny Williams. Obecnie jest on znanym szkoleniowcem, który współpracował m.in. z byłą liderką rankingu, Naomi Osaką. Historię sprzed lat w rozmowie z "Faktem" opowiedział ojciec byłej tenisistki, Robert Radwański.

- Dobrze pamiętam go z tego, że w pewnym momencie robił oko do Agnieszki. Isia udawała, że nie wie, o co mu chodzi, a ja udawałem, że nic nie widzę - wyjawił ojciec krakowianki. Radwański opowiedział to przy okazji wspomnień o Serenie Williams, która zapowiedziała, że po tegorocznym US Open zakończy wielką karierę i przejdzie na emeryturę.

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze