Ojciec Agnieszki Radwańskiej bez ogródek o Idze Świątek. Mocne ostrzeżenie, tego musi unikać

2022-06-21 21:54
Iga Świątek
Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Ojciec Agnieszki Radwańskiej postanowił ostrzec Igę Świątek i jej otoczenie! Pan Robert Piotr Radwański, a więc ojciec Agnieszki i Urszuli Radwańskich, postanowił powiedzieć w rozmowie ze "sport.pl" o tym, czego powinna unikać gwiazda światowego tenisa, jeśli myśli o tym, aby jej kariera trwała latami. Padły mocne słowa, miejmy nadzieje, że Świątek weźmie je sobie do serca.

Iga Świątek dostała ważną radę od ojca Agnieszki Radwańskiej! Pan Robert Piotr Radwański porozmawiał ze "sport.pl" na temat Igi Świątek i zaznaczył, czego musi unikać najlepsza rakieta świata, jeśli chce utrzymać formę na lata. Porada taty Agnieszki i Urszuli jest bardzo cenna. Pozostaje mieć nadzieję, że otoczenie Igi Świątek weźmie sobie te słowa do serca.

Marcelina Ziętek musiała to zrobić! Ukochana Piotra Żyły nie położyła się spać, musi poczekać kilka miesięcy

Iga Świątek dostała poważne ostrzeżenie. Musi tego unikać

Zdaniem Roberta Piotra Radwańskiego, Iga Świątek powinna unikać przepracowywania się i powinna dużo odpoczywać przed ważnymi turniejami. Jak sam mówi, pomoże jej to uniknąć wielkich kontuzji i zapewni karierę na długie lata.

- Nie można przesadzać. Wiem, że jest młoda i dąży do celu, ale jej kariera ma trwać np. 10-12 lat, a nie skończyć się za dwa lata. Trzeba unikać ciężkich kontuzji. Teraz ważne jest, by jej polityka startowa była sprytna, by Iga nie grała za dużo. Gdy się wygrywa, cały czas dochodzi do finałów, zalicza się wiele spotkań w krótkim czasie. Ona co turniej melduje się w finale. Trzeba być ostrożnym. Bardzo dobrze, że ma teraz przerwę przed Wimbledonem. Nikt nie ma metalowych stawów. - mówi ojciec Igi Świątek na łamach "Sport.pl".

Ewa Bilan-Stoch powiedziała stanowcze nie! Tylko przyjaciele to o niej wiedzą, skrywa wielkie tajemnice

Aby zobaczyć, jak ojciec Igi Świątek relaksuje się przed Wimbledonem, przejdź do galerii poniżej.

Ojciec Agnieszki Radwańskiej dumny z Igi Świątek. Spełniło się jego marzenie

Ojciec Agnieszki Radwańskiej przyznał w rozmowie ze "Sport.pl", że pojawienie się Igi Świątek na szczycie światowego tenisa spełniło jego marzenia o tym, aby szybko pojawila się następczyni jego córki, Agnieszki, która do czasów Świątek była najlepszą polską tenisistką. Jak zauważa Radwański, lubi też grę Huberta Hurkacza, który jego zdaniem, ma duże szanse na zwycięstwo w Wimbledonie.

- Po zakończeniu kariery przez Agnieszkę mówiłem, że bardzo bym chciał, żebyśmy mieli szybko jej następczynię, a nie czekali na to 50 lat. Na szczęście po dwóch latach okazało się, że mamy taką dziewczynę. Mamy też inne tenisistki. Ula również próbuje wrócić do lepszego grania. U mężczyzn jest z kolei świetny Hubert Hurkacz, który ma nawet szansę wygrać cały Wimbledon. W zeszłym roku dotarł tam do półfinału. - zauważa ojciec Agnieszki Radwańskiej w rozmowie ze "sport.pl".

Ekspert o zwycięstwie Igi Świątek
Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze