Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Agnieszka Radwańska

"Isia" znów zachwyci

Potwierdziły się rewelacyjne wieści o Agnieszce Radwańskiej. Kibice będą w siódmym niebie, to już niebawem

2022-10-19 11:34

Agnieszka Radwańska mimo zakończenia kariery nie trafi na popularności. Fani wciąż chętnie dowiadują się, co słychać u byłej tenisistki i nie porzucają nadziei, że kiedyś wróci na kort. I niebawem ich nadzieje w pewnej mierze się zmaterializują. Agnieszka Radwańska już w najbliższym czasie ponownie będzie miała okazję pokazać się szerszej publiczności na turnieju pokazowym.

Wielu fanów tenisa w Polsce z rozrzewnieniem wraca do czasów, gdy o najważniejsze trofea walczyła Agnieszka Radwańska. Krakowianka była pierwszą reprezentantką biało-czerwonych, która wdarła się na szczyt kobiecego tenisa i przez wiele lat utrzymywała się na topie. Na swoim koncie ma dużo ważnych zwycięstw i trofeów. Jednak Radwańska musiała zakończyć karierę z powodów zdrowotnych.

Radwańska wraca na kort. Zagra z gwiazdami tenisa

Być może gdyby organizm nie odmawiał posłuszeństwa przy największym wysiłku, "Isia" wciąż walczyłaby w zawodach. Kibice wielokrotnie pytali Radwańskiej za pośrednictwem mediów społecznościowych, czy i kiedy ewentualnie wróci na kort. Ale była tenisistka podkreślała wielokrotnie, że o powrocie do zawodowstwa nie ma mowy.

Nie oznacza to jednak, że Radwańska odmawia sobie gry w tenisa. Była uczestniczką już kilku turniejów pokazowych i nie inaczej będzie i tym razem. W czwartek 20 października rozpocznie się impreza w Luksemburgu. W tym kraju często rozgrywany był turniej WTA, ale że w tym roku nie uwzględniono tej lokalizacji, postanowiono zaprosić byłe zawodniczki.

I tak w Luksemburgu ma się pojawić właśnie Radwańska, a także m.in. Martina Hingis, Kim Clijsters, czy Jelena Janković. Mimo że to turniej pokazowy, zawodniczki będą walczyły o niemałe pieniądze. Na zwyciężczynię turnieju czeka 40 tys. euro, a finalistka 20 tys. Całkowita pula nagród to 100 tys. euro. Jest więc o co grać.

Sonda
Kto jest lepszy: Iga Świątek czy Agnieszka Radwańska?
Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Jeremy Sochan przed ogromną szansą! Co czeka Polaka w NBA?

Włącz NOWY ODCINEK podcastu Super Sport!

Listen to "Czy Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę? Czy pieniądze zmienią Polaka w NBA?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze