Iga Świątek KIEDY FINAŁ debla kobiet Roland Garros Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE FINAŁ debla kobiet French Open Paryż

i

Autor: Instagram Iga Świątek KIEDY FINAŁ debla kobiet Roland Garros Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE FINAŁ debla kobiet French Open Paryż

Prawdziwe szaleństwo po wspaniałej wygranej Igi Świątek! Polka zrobiła show, kibice zachwyceni

2021-06-06 21:31

Iga Świątek i jej partnerka Bethanie Mattek-Sands w niesamowitych okolicznościach zameldowały się w ćwierćfinale deblowego turnieju Roland Garros! Polka i Amerykanka wybroniły aż siedem piłek meczowych i w niebywały sposób rozstrzygnęły starcie na swoją korzyść. A po zakończeniu pojedynku nie ukrywały swojej wielkiej radości, co wzbudziło zachwyt zgromadzonej w Paryżu publiki.

Takie obrazki chciałoby się oglądać zawsze! Iga Świątek walcząc w deblu ramię w ramię ze swoją partnerką Bethanie Mattek-Sands zapewne nie przypuszczała, że starcie może zakończyć się w tak niesamowity sposób. Gdy jednak wydawało się, że pojedynek nieuchronnie zbliża się do triumfu Su-Wei Hsieh i Elise Mertens, wówczas zaczęły dziać się rzeczy absolutnie niesamowite. Polka i Amerykanka wybroniły siedem piłek meczowych i rozstrzygnęły starcie na swoją korzyść meldując się w ćwierćfnale debla French Open!

Nic więc dziwnego, że po zakończeniu tego starcia zawodniczki rozpoczęły euforyczne świętowanie swojego kapitalnego sukcesu. Do wszystkie zaangażowały zgromadzonych na trybunach paryskiego kortu kibiców. Podczas gdy Mattek-Sands nagrywała filmy także i z fanami, Świątek zachęcała do jeszcze większej radości na trybunach i okazywania swoich emocji. Te obrazki z całą pewnością zapamiętamy na bardzo długo! Ręce same składają się do oklasków.

Zobacz: Roland Garros DRABINKA WYNIKI kobiet

Jak zatem widać, Iga Świątek idzie jak burza zarówno w singlu, jak i w deblu - i bynajmniej nie zamierza się zatrzymywać! Polka pokazuje, że poprzedni rok nie był żadnym przypadkiem i drzemią w niej gigantyczne możliwe. Kto wie, jak ostatecznie zakończy się jej przygoda w tegorocznym French Open.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany