Radwańska w BIKINI odpoczywa po turnieju. Wyleguje się w basenie! [ZDJĘCIE]

2019-12-12 16:49 MD
Urszula Radwańska wypoczywa na basenie
Autor: CyfraSport Urszula Radwańska wypoczywa na basenie

Urszula Radwańska we wtorek odpadła w 1/16 turnieju tenisowego ITF w Dubaju przegrywając z Hiszpanką Sara Sorribes Tormo, ale nadal została w słonecznym mieście położonym w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. 29-latka, która w ubiegłym tygodniu obchodziła swoje urodziny, pochwaliła się z fanami zdjęciem z wypoczynku w hotelowym basenie.

Polska tenisistka nie miała szczęścia we wtorek, gdy zmierzyła się z rywalką z Hiszpanii. Przeciwniczka zwyciężyła oba sety - 6:0, 6:4. Tym samym stało się jasne, że przygoda Polki w turnieju ITF w Zjednoczonych Emiratach Arabskich dobiegła końca. Bynajmniej nie wiązało się to z koniecznością powrotu do chłodnej o tej porze roku Polski. Sportsmenka postanowiła zostać jeszcze trochę w ciepłym kraju.

I wykorzystuje ten czas znakomicie, bo na relaks w basenie. Obecnie w Dubaju panuje zima, ale jest ona całkowicie inna niż w Polsce - temperatury zelżały z około 50 stopni Celsjusza do 26-27. Warunki do tego, aby ładować baterie wylegując się w basenie, są zatem wprost wymarzone! 29-latka doskonale o tym wie.

"Taką pogodę w grudniu to ja rozumiem" - to zdanie nie pozostawia złudzeń. Polska tenisistka czuje się na Półwyspie Arabskim wspaniale, nawet jeżeli na korcie nie miała swojego dnia.

Najnowsze