Reprezentant Polski to szczęściarz. Jego żona to prawdziwa piękność! [ZDJĘCIA]

2019-12-12 15:55 KG
Lana Rybus
Autor: Instagram/___lanochka___ Lana Rybus

Maciej Rybus lepiej trafić nie mógł. Transfer do rosyjskiej Super Ligi okazał się strzałem w dziesiątkę. Piłkarz jest jednym z podstawowych zawodników Lokomotiwu Moskwa i reprezentacji Polski. Oprócz sukcesów sportowych przyszedł czas na szczęście rodzinne. To właśnie u naszych wschodnich sąsiadów poznał swoją obecną żonę - Lanę.

Maciej Rybus trafił do Lokomotiwu Moskwa w lipcu 2017 roku z Olympique Lyon. Od początku gry w stolicy Rosji piłkarz stał się podstawowym zawodnikiem w składzie. Jego kariera nabrała rozpędu. Selekcjonerzy polskiej reprezentacji również nie wyobrażali sobie kadry bez obrońcy. W jego życiu prywatnym również wiele się zmieniło. Rybus poznał przepiękną Rosjankę Lanę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Para w marcu 2018 roku wzięła ślub już po miesiącu od zaręczyn. W październiku na świat przyszedł ich syn Robert. Trudno się piłkarzowi dziwić. Jego wybranka jest piękną kobietą. Jej konto na Instagramie jest pełne zmysłowych zdjęć. Na jednym ze swoich ostatnich postów żona piłkarza zdecydowała się na długą błyszczącą kreację, w której wygląda zniewalająco!

Zazwyczaj Lana decyduje się na bardziej seksowne kreację. Teraz przy okazji rodzinnego święta postawiła na elegancki wybór. Długa czerwona suknia wysadzana diamentami. Taki kostium sprawił, że piękna Rosjanka wyglądała olśniewająco. Nie można było oderwać od niej oczu. 23- latka to prawdziwy przykład wschodniej urody, mocno różni się od obecnie popularnych kobiet. Maciej Rybus lepiej trafić nie mógł. Posiadanie takiej kobiety za żonę to prawdziwy skarb!