Radwańska w morzu ZŁOTA oparta o GIGANTYCZNY konar. Uwagę przykuwa jeden SZCZEGÓŁ

2020-11-18 17:07 kkn
Agnieszka Radwańska
Autor: Instagram/aradwanska Agnieszka Radwańska

Często można słuchać narzekania na to, jak fatalną porą roku jest jesień. I być może faktycznie kojarzy się ona przede wszystkim z szarymi, krótkimi dniami i ciągłą pluchą, ale gdy są sprzyjające warunki, jesień potrafi być naprawdę piękna. Swoich fanów stara się o tym przekonać Agnieszka Radwańska, która opublikowała zdjęcie w morzu złotych liści.

Podczas kariery sportowej zawodnicy mają niekiedy bardzo mało czasu, aby pozwolić sobie choćby na chwilę spaceru. W życiu tenisisty jest to o tyle trudne, że najlepsi na świecie są w ciągłej podróży. Doskonale o tym wie Agnieszka Radwańska, która przez wiele lat należała do światowej czołówki. Jedna z najlepszych sportsmenek w historii polskiego sportu kilka lat temu zdecydowała się jednak na zakończenie kariery i skupiła się w dużej mierze na życiu prywatnym.

Janowicz namiętnie obejmuje Radwańską. LITRY alkoholu, gruba impreza [ZDJĘCIA]

Przede wszystkim po mediach społecznościowych widać, że Radwańska stara się w pełni korzystać ze sportowej emerytury. Teraz dużą część swojego czasu poświęca na opiekę nad synkiem Jakubem. "Isia" uwielbia chwalić się zdjęciami, na których niemowlak odgrywa główną rolę. Była tenisistka zachwyca fanów również innymi fotografiami.

KOSZMARNA wpadka Radwańskiej! Wszyscy zobaczyli jej czerwone MAJTKI [ZDJĘCIA]

Furorę zrobił w dużej mierze również jej ostatni post. Radwańska pokazała swoim fanom z całego świata, z czego słynie polska jesień. Krakowianka oparta o konar drzewa rozrzuciła złote liście, charakterystyczne dla tej pory roku. Uwagę może przykuć jeden szczegół. Radwańska zdecydowała się założyć płaszcz w kolorze otaczających jej liści. Niewykluczone, że to celowy zabieg.

Najnowsze