Roland Garros WYNIKI DRABINKA mężczyzn ATP GODZINA FINAŁU French Open 2020 TERMINARZ

2020-10-09 22:46 CH
Roland Garros 2020 DRABINKA i WYNIKI turnieju mężczyzn ATP TERMINARZ French Open
Autor: East News Roland Garros 2020 DRABINKA i WYNIKI turnieju mężczyzn ATP TERMINARZ French Open

Roland Garros 2020 DRABINKA mężczyzn WYNIKI ATP TERMINARZ French Open 2020. Rafael Nadal obronił tytuł mistrza French Open, triumfując na kortach im. Rolanda Garrosa już po raz 13. W turnieju mężczyzn French Open mieliśmy dwóch Polaków, ale Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak odpadli już w I rundzie. Zobacz, jak wygląda drabinka mężczyzn Roland Garros 2020. Sprawdź terminarz Roland Garros 2020. WYNIKI Roland Garros 2020 DRABINKA French Open 2020 TERMINARZ Roland Garros 2020 PROGRAM.

Roland Garros 2020 TERMINARZ turnieju mężczyzn

I runda - 27-29 września (niedziela, poniedziałek, wtorek)

II runda - 30 września i 1 października (środa, czwartek)

III runda - 2-3 października (piątek, sobota)

IV runda - 4-5 października (niedziela, poniedziałek)

1/4 finału - 6-7 października (wtorek, środa)

1/2 finału - 9 października (piątek)

Finał - 11 października (niedziela)

Roland Garros DRABINKA WYNIKI French Open 2020

FINAŁ

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - NADAL Rafael [ESP, 2] 0:6, 2:6, 5:7

1/2 FINAŁU

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 6:3, 6:2, 5:7, 4:6, 6:1

SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] - NADAL Rafael [ESP, 2] 3:6, 3:6, 6:7(0)

1/4 FINAŁU

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] 4:6, 6:2, 6:3, 6:4

RUBLIOW Andriej [RUS,13] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 5:7, 2:6, 3;6

-

SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] - THIEM Dominic [AUT,3] 7:6(1), 5:7, 6:7(6), 7:6(5), 6:2

SINNER Jannik [ITA] - NADAL Rafael [ESP, 2] 7:6(6), 6:4, 6:1

IV RUNDA

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - CHACZANOW Karen [RUS,15] 6:4, 6:4, 6:3

CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] - ALTMAIER Daniel [GER] 6:2, 7:5, 6:2

-

FUCSOVICS Marton [HUN] - RUBLIOW Andriej [RUS,13] 7:6(4), 5:7, 4:6, 6:7(3)

DIMITROW Grigor [BUL,18] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 3:6, 6:7(9), 2:6

-

SONEGO Lorenzo [ITA] - SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] 1:6, 3:6, 4:6

GASTON Hugo [FRA] - THIEM Dominic [AUT,3] 4:6, 4:6, 7:5, 6:3, 3:6

-

ZVEREV Alexander [GER,6] - SINNER Jannik [ITA] 3:6, 3:6, 6:4, 3:6

KORDA Sebastian [USA] - NADAL Rafael [ESP, 2] 1:6, 1:6, 2:6

III RUNDA

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - GALAN Daniel Elahi [COL] 6:0, 6:3, 6:2

GARIN Cristian [CHI,20] - CHACZANOW Karen [RUS,15] 2:6, 6:3, 4:6, 2:6

-

BAUTISTA AGUT Roberto [ESP,10] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] 4:6, 3:6, 7:5, 4:6

ALTMAIER Daniel [GER] - BERRETTINI Matteo [ITA,7] 6:2, 7:6(5), 6:4

-

FUCSOVICS Marton [HUN] - MONTEIRO Thiago [BRA] 7:5, 6:1, 6:3

ANDERSON Kevin [RPA] - RUBLIOW Andriej [RUS,13] 3:6, 2:6, 3:6

-

CARBALLES BAENA Roberto [ESP] - DIMITROW Grigor [BUL,18] 1:6, 3:6 krecz

BEDENE Aljaz [SLO] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5]  1:6, 2:6, 1:3 krecz

-

SONEGO Lorenzo [ITA] - FRITZ Taylor [USA,27] 7:6(5), 6:3, 7:6(17)

GOMBOS Norbert [SVK] - SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] 6:7(3), 3:6, 3:6

-

WAWRINKA Stan [SUI,16] - GASTON Hugo [FRA] 6:2, 3:6, 3:6, 6:4, 0:6

RUUD Casper [NOR,28] - THIEM Dominic [AUT,3] 4:6, 3:6, 1;6

-

ZVEREV Alexander [GER,6] - CECCHINATO Marco [ITA] 6:1, 7:5, 6:3

CORIA Federico [ARG] - SINNER Jannik [ITA] 3:6, 5:7, 5:7

-

MARTINEZ Pedro [ESP] - KORDA Sebastian [USA] 4:6, 3:6, 1:6

TRAVAGLIA Stefano [ITA] - NADAL Rafael [ESP, 2] 1:6, 4:6, 0:6

II RUNDA

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - BERANKIS Ricardas [LTU] 6:1, 6:2, 6:2

GALAN Daniel Elahi [COL] - SANDGREN Tennys [USA] 6:2, 6:2, 6:3

-

GARIN Cristian [CHI,20] - POLMANS Marc [AUS] 6:7(5), 6:2, 7:6(3), 6:4

VESELY Jiri [CZE] - CHACZANOW Karen [RUS,15] 1:6, 7:6(4), 6:7(7), 6:7(2)

-

BAUTISTA AGUT Roberto [ESP,10] - BALAZS Attila [HUN] 6:3, 6:1, 6:2

PELLA Guido [ARG] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] 3:6, 2:6, 1:6

-

STRUFF Jan-Lennard [GER,30] - ALTMAIER Daniel [GER] 3:6, 6:7(4), 3:6

HARRIS Lloyd [RPA] - BERRETTINI Matteo [ITA,7] 4:6, 6:4, 2:6, 3:6

-

FUCSOVICS Marton [HUN] - RAMOS-VINOLAS Albert [ESP] 7:6(2), 6:3, 7:5

GIRON Marcos [USA] - MONTEIRO Thiago [BRA] 6:7(5), 4:6, 1:6

-

LAJOVIĆ Dusan [SRB, 22] - ANDERSON Kevin [RPA] 2:6, 4:6, 6:4, 6:3, 3:6

DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] - RUBLIOW Andriej [RUS,13] 5:7, 1:6, 6:3, 1:6

-

SHAPOVALOV Denis [CAN,9] - CARBALLES BAENA Roberto [ESP] 5:7, 7:6(5), 3:6, 6:3, 6:8

MARTIN Andrej [SVK] - DIMITROW Grigor [BUL,18] 4:6, 6:7(5), 1:6

-

MILOJEVIĆ Nikola [SRB] - BEDENE Aljaz [SLO] 5:7, 6:2, 1:6, 6:7(4)

CUEVAS Pablo [URU] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 1:6, 4:6, 2:6

-

BUBLIK Alexander [KAZ] - SONEGO Lorenzo [ITA] 6:7(8), 1:6, 5:7

ALBOT Radu [MDA] - FRITZ Taylor [USA,27] 3:6, 2:6, 4:6

-

GOMBOS Norbert [SVK] - RODIONOV Jurij [AUT] 6:2, 2:6, 7:6(4), 6:4

GIUSTINO Lorenzo [ITA] - SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] 1:6, 5:7, 0:6

-

WAWRINKA Stan [SUI,16] - KOEPFER Dominik [GER] 6:3, 6:2, 3:6, 6:1

GASTON Hugo [FRA] - NISHIOKA Yoshihito [JPN] 6:4, 7:6(4), 3:6, 6:2

-

RUUD Casper [NOR,28] - PAUL Tommy [USA] 6:1, 1:6, 6:3, 1:6, 6:3

SOCK Jack [USA] - THIEM Dominic [AUT,3] 1:6, 3:6, 6:7(6)

-

ZVEREV Alexander [GER,6] - HERBERT Pierre-Hugues [FRA] 2:6, 6:4, 7:6(5), 4:6, 6:4

LONDERO Juan Ignacio [ARG] - CECCHINATO Marco [ITA] 3:6, 2:6, 7:5, 2:6

-

PAIRE Benoit [FRA,23] - CORIA Federico [ARG] 6:7(3), 6:4, 3:6, 1:6

BONZI Benjamin [FRA] - SINNER Jannik [ITA] 2:6, 4:6, 4:6

-

KUKUSZKIN Michail [KAZ] - MARTINEZ Pedro [ESP] 3:6, 1:6, 0:6

KORDA Sebastian [USA] - ISNER John [USA,21] 6:4, 6:4, 2:6, 6:4

-

NISHIKORI Kei [JPN] - TRAVAGLIA Stefano [ITA] 4:6, 6:2, 6:7(7), 6:4, 2:6

MCDONALD Mackenzie [USA] - NADAL Rafael [ESP, 2] 1:6, 0:6, 3:6

I RUNDA

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - YMER Mikael [SWE] 6:0, 6:2, 6:3

DELLIEN Hugo [BOL] - BERANKIS Ricardas [LTU] 1:6, 4:6, 4:6

GALAN Daniel Elahi [COL] - NORRIE Cameron [GBR] 4:6, 6:3, 5:7, 6:1, 6:1

SANDGREN Tennys [USA] - HURKACZ Hubert [POL,29] 7:5, 2:6, 4:6, 7:6(1), 11:9

-

GARIN Cristian [CHI,20] - KOHLSCHREIBER Philipp [GER] 6:4, 4:6, 6:1, 6:4

HUMBERT Ugo [FRA] - POLMANS Marc [AUS] 2:6, 2:6, 6:3, 3:6

VESELY Jiri [CZE] - BROADY Liam [GBR] 6:2, 5:7, 6:3, 6:2

MAJCHRZAK Kamil [POL] - CHACZANOW Karen [RUS,15] 6:7(3), 3:6, 3:6

-

BAUTISTA AGUT Roberto [ESP,10] - GASQUET Richard [FRA] 7:6(5), 6:2, 6:1

UCHIYAMA Yasutaka [JPN] - BALAZS Attila [HUN] 2:6, 3:6, 5:7

PELLA Guido [ARG] - CARUSO Salvatore [ITA] 7:6(6), 6:7(4), 7:5, 6:4

MILLMAN John [AUS] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] 3:6, 2:6, 5:7

-

STRUFF Jan-Lennard [GER,30] - TIAFOE Frances [USA] 3:6, 7:6(5), 6:3, 6:7(2), 6:3

ALTMAIER Daniel [GER] - LOPEZ Feliciano [ESP] 7:6(1), 6:4, 6:4

HARRIS Lloyd [RPA] - POPYRIN Alexei [AUS] 6:4, 6:4, 7:6(7)

POSPISIL Vasek [CAN] - BERRETTINI Matteo [ITA,7] 3:6, 1:6, 3:6

-

MEDWIEDIEW Daniil [RUS,4] - FUCSOVICS Marton [HUN] 4:6, 6:7(3), 6:2, 1:6

MANNARINO Adrian [FRA] - RAMOS-VINOLAS Albert [ESP] 4:6, 3:6, 0:6

HALYS Quentin [FRA] - GIRON Marcos [USA] 5:7, 6:3, 7:6(5), 5:7, 6:8

MONTEIRO Thiago [BRA] - BASILASHVILI Nikoloz [GEO,31] 7:5, 6:4, 6:2

-

LAJOVIĆ Dusan [SRB, 22] - MAGER Gianluca [ITA] 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:1

DJERE Laslo [SRB] - ANDERSON Kevin [RPA] 2:6, 3:6, 4:6

MAYOT Harold [FRA] - DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] 6:7(5), 3:6, 5:7

QUERREY Sam [USA] - RUBLIOW Andriej [RUS,13] 7:6(5), 7:6(4), 5:7, 4:6, 3:6

-

SHAPOVALOV Denis [CAN,9] - SIMON Gilles [FRA] 6:2, 7:5, 5:7, 6:3

JOHNSON Steve [USA] - CARBALLES BAENA Roberto [ESP] 1:6, 1:6, 0:6

MARTIN Andrej [SVK] - SOUSA Joao [POR] 7:5, 6:1, 6:2

BARRERE Gregoire [FRA] - DIMITROW Grigor [BUL,18] 3:6, 2:6, 2:6

-

KRAJINOVIĆ Filip [SRB, 26] - MILOJEVIĆ Nikola [SRB] 4:6, 6:3, 3:6, 1:6

BEDENE Aljaz [SLO] - RINDERKNECH Arthur [FRA] 6:2, 6:7(7), 6:4, 6:4

LAAKSONEN Henri [SUI] - CUEVAS Pablo [URU] 1:6, 6:2, 4:6, 2:6

MUNAR Jaume [ESP] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 6:4, 6:2, 1:6, 4:6, 4:6

-

MONFILS Gael [FRA,8] - BUBLIK Alexander [KAZ] 4:6, 5:7, 6:3, 3:6

GOMEZ Emilio [ECU] - SONEGO Lorenzo [ITA] 7:6(6), 3:6, 1:6, 7:6(4), 3:6

THOMPSON Jordan [AUS] - ALBOT Radu [MDA] 2:6, 4:6, 1:6

MACHAC Tomas [CZE] - FRITZ Taylor [USA,27] 5:7, 6:7(2), 6:1, 6:2, 3:6

-

CORIC Borna [CRO,24] - GOMBOS Norbert [SVK] 4:6, 6:3, 3:6, 4:6

RODIONOV Jurij [AUT] - CHARDY Jeremy [FRA] 3:6, 4:6, 7:6(6), 6:4, 10:8

MOUTET Corentin [FRA] - GIUSTINO Lorenzo [ITA] 6:0, 6:7(7), 6:7(3), 6:2, 16:18

KECMANOVIĆ Miomir [SRB] - SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] 0:6, 1:6, 3:6

-

WAWRINKA Stan [SUI,16] - MURRAY Andy [GBR] 6:1, 6:3, 6:2

KOEPFER Dominik [GER] - HOANG Antoine [FRA] 6:2, 3:6, 6:1, 6:1

GASTON Hugo [FRA] - JANVIER Maxime [FRA] 7:6(5), 6:4, 6:3

NISHIOKA Yoshihito [JPN] - AUGER-ALIASSIME Felix [CAN,19] 7:5, 6:3, 6:3

-

RUUD Casper [NOR,28] - SUGITA Yuichi [JPN] 6:1, 6:3, 6:1

PAUL Tommy [USA] - DUCKWORTH James [AUS] 6:2, 6:3, 6:2

OPELKA Reilly [USA] - SOCK Jack [USA] 4:6, 3:6, 3:6

CILIĆ Marin [CRO] - THIEM Dominic [AUT,3] 4:6, 3:6, 3:6

-

ZVEREV Alexander [GER,6] - NOVAK Dennis [AUT] 7:5, 6:2, 6:4

MMOH Michael [USA] - HERBERT Pierre-Hugues [FRA] 3:6, 2:6, 3:6

DELBONIS Federico [ARG] - LONDERO Juan Ignacio [ARG] 4:6, 6:7(1), 6:2, 6:1, 12:14

CECCHINATO Marco [ITA] - DE MINAUR Alex [AUS,25] 7:6(9), 6:4, 6:0

-

PAIRE Benoit [FRA,23] - KWON Soon-woo [KOR] 7:5, 6:4, 6:4

CORIA Federico [ARG] - JUNG Jason [TPE] 7:5, 7:6(6), 7:6(3)

BONZI Benjamin [FRA] - RUUSUVUORI Emil [FIN] 6:2, 6:4, 4:6, 6:4

SINNER Jannik [ITA] - GOFFIN David [BEL,11] 7:5, 6:0, 6:3

-

FOGNINI Fabio [ITA,14] - KUKUSZKIN Michail [KAZ] 5:7, 6:3, 6:7(1), 0:6

MARTINEZ Pedro [ESP] - VUKIC Aleksandar [AUS] 7:5, 6:4, 6:0

KORDA Sebastian [USA] - SEPPI Andreas [ITA] 6:2, 4:6, 6:3, 6:3

BENCHETRIT Elliot [FRA] - ISNER John [USA,21] 4:6, 1:6, 3:6

-

EVANS Daniel [GBR,32] - NISHIKORI Kei [JPN] 6:1, 1:6, 6:7(3), 6:1, 4:6

ANDUJAR Pablo [ESP] - TRAVAGLIA Stefano [ITA] 3:6, 4:6, 4:6

DIEZ Steven [CAN] - MCDONALD Mackenzie [USA] 6:4, 3:6, 3:6, 4:6

GERASIMOW Egor [BLR] - NADAL Rafael [ESP, 2] 4:6, 4:6, 2:6

I RUNDA

DJOKOVIĆ Novak [SRB,1] - YMER Mikael [SWE] 6:0, 6:2, 6:3

DELLIEN Hugo [BOL] - BERANKIS Ricardas [LTU] 1:6, 4:6, 4:6

GALAN Daniel Elahi [COL] - NORRIE Cameron [GBR] 4:6, 6:3, 5:7, 6:1, 6:1

SANDGREN Tennys [USA] - HURKACZ Hubert [POL,29] 7:5, 2:6, 4:6, 7:6(1), 11:9

-

GARIN Cristian [CHI,20] - KOHLSCHREIBER Philipp [GER] 6:4, 4:6, 6:1, 6:4

HUMBERT Ugo [FRA] - POLMANS Marc [AUS] 2:6, 2:6, 6:3, 3:6

VESELY Jiri [CZE] - BROADY Liam [GBR] 6:2, 5:7, 6:3, 6:2

MAJCHRZAK Kamil [POL] - CHACZANOW Karen [RUS,15] 6:7(3), 3:6, 3:6

-

BAUTISTA AGUT Roberto [ESP,10] - GASQUET Richard [FRA] 7:6(5), 6:2, 6:1

UCHIYAMA Yasutaka [JPN] - BALAZS Attila [HUN] 2:6, 3:6, 5:7

PELLA Guido [ARG] - CARUSO Salvatore [ITA] 7:6(6), 6:7(4), 7:5, 6:4

MILLMAN John [AUS] - CARRENO BUSTA Pablo [ESP,17] 3:6, 2:6, 5:7

-

STRUFF Jan-Lennard [GER,30] - TIAFOE Frances [USA] 3:6, 7:6(5), 6:3, 6:7(2), 6:3

ALTMAIER Daniel [GER] - LOPEZ Feliciano [ESP] 7:6(1), 6:4, 6:4

HARRIS Lloyd [RPA] - POPYRIN Alexei [AUS] 6:4, 6:4, 7:6(7)

POSPISIL Vasek [CAN] - BERRETTINI Matteo [ITA,7] 3:6, 1:6, 3:6

-

MEDWIEDIEW Daniil [RUS,4] - FUCSOVICS Marton [HUN] 4:6, 6:7(3), 6:2, 1:6

MANNARINO Adrian [FRA] - RAMOS-VINOLAS Albert [ESP] 4:6, 3:6, 0:6

HALYS Quentin [FRA] - GIRON Marcos [USA] 5:7, 6:3, 7:6(5), 5:7, 6:8

MONTEIRO Thiago [BRA] - BASILASHVILI Nikoloz [GEO,31] 7:5, 6:4, 6:2

-

LAJOVIĆ Dusan [SRB, 22] - MAGER Gianluca [ITA] 6:4, 7:6(4), 4:6, 6:1

DJERE Laslo [SRB] - ANDERSON Kevin [RPA] 2:6, 3:6, 4:6

MAYOT Harold [FRA] - DAVIDOVICH FOKINA Alejandro [ESP] 6:7(5), 3:6, 5:7

QUERREY Sam [USA] - RUBLIOW Andriej [RUS,13] 7:6(5), 7:6(4), 5:7, 4:6, 3:6

-

SHAPOVALOV Denis [CAN,9] - SIMON Gilles [FRA] 6:2, 7:5, 5:7, 6:3

JOHNSON Steve [USA] - CARBALLES BAENA Roberto [ESP] 1:6, 1:6, 0:6

MARTIN Andrej [SVK] - SOUSA Joao [POR] 7:5, 6:1, 6:2

BARRERE Gregoire [FRA] - DIMITROW Grigor [BUL,18] 3:6, 2:6, 2:6

-

KRAJINOVIĆ Filip [SRB, 26] - MILOJEVIĆ Nikola [SRB] 4:6, 6:3, 3:6, 1:6

BEDENE Aljaz [SLO] - RINDERKNECH Arthur [FRA] 6:2, 6:7(7), 6:4, 6:4

LAAKSONEN Henri [SUI] - CUEVAS Pablo [URU] 1:6, 6:2, 4:6, 2:6

MUNAR Jaume [ESP] - TSITSIPAS Stefanos [GRE,5] 6:4, 6:2, 1:6, 4:6, 4:6

-

MONFILS Gael [FRA,8] - BUBLIK Alexander [KAZ] 4:6, 5:7, 6:3, 3:6

GOMEZ Emilio [ECU] - SONEGO Lorenzo [ITA] 7:6(6), 3:6, 1:6, 7:6(4), 3:6

THOMPSON Jordan [AUS] - ALBOT Radu [MDA] 2:6, 4:6, 1:6

MACHAC Tomas [CZE] - FRITZ Taylor [USA,27] 5:7, 6:7(2), 6:1, 6:2, 3:6

-

CORIC Borna [CRO,24] - GOMBOS Norbert [SVK] 4:6, 6:3, 3:6, 4:6

RODIONOV Jurij [AUT] - CHARDY Jeremy [FRA] 3:6, 4:6, 7:6(6), 6:4, 10:8

MOUTET Corentin [FRA] - GIUSTINO Lorenzo [ITA] 6:0, 6:7(7), 6:7(3), 6:2, 16:18

KECMANOVIĆ Miomir [SRB] - SCHWARTZMAN Diego [ARG,12] 0:6, 1:6, 3:6

-

WAWRINKA Stan [SUI,16] - MURRAY Andy [GBR] 6:1, 6:3, 6:2

KOEPFER Dominik [GER] - HOANG Antoine [FRA] 6:2, 3:6, 6:1, 6:1

GASTON Hugo [FRA] - JANVIER Maxime [FRA] 7:6(5), 6:4, 6:3

NISHIOKA Yoshihito [JPN] - AUGER-ALIASSIME Felix [CAN,19] 7:5, 6:3, 6:3

-

RUUD Casper [NOR,28] - SUGITA Yuichi [JPN] 6:1, 6:3, 6:1

PAUL Tommy [USA] - DUCKWORTH James [AUS] 6:2, 6:3, 6:2

OPELKA Reilly [USA] - SOCK Jack [USA] 4:6, 3:6, 3:6

CILIĆ Marin [CRO] - THIEM Dominic [AUT,3] 4:6, 3:6, 3:6

-

ZVEREV Alexander [GER,6] - NOVAK Dennis [AUT] 7:5, 6:2, 6:4

MMOH Michael [USA] - HERBERT Pierre-Hugues [FRA] 3:6, 2:6, 3:6

DELBONIS Federico [ARG] - LONDERO Juan Ignacio [ARG] 4:6, 6:7(1), 6:2, 6:1, 12:14

CECCHINATO Marco [ITA] - DE MINAUR Alex [AUS,25] 7:6(9), 6:4, 6:0

-

PAIRE Benoit [FRA,23] - KWON Soon-woo [KOR] 7:5, 6:4, 6:4

CORIA Federico [ARG] - JUNG Jason [TPE] 7:5, 7:6(6), 7:6(3)

BONZI Benjamin [FRA] - RUUSUVUORI Emil [FIN] 6:2, 6:4, 4:6, 6:4

SINNER Jannik [ITA] - GOFFIN David [BEL,11] 7:5, 6:0, 6:3

-

FOGNINI Fabio [ITA,14] - KUKUSZKIN Michail [KAZ] 5:7, 6:3, 6:7(1), 0:6

MARTINEZ Pedro [ESP] - VUKIC Aleksandar [AUS] 7:5, 6:4, 6:0

KORDA Sebastian [USA] - SEPPI Andreas [ITA] 6:2, 4:6, 6:3, 6:3

BENCHETRIT Elliot [FRA] - ISNER John [USA,21] 4:6, 1:6, 3:6

-

EVANS Daniel [GBR,32] - NISHIKORI Kei [JPN] 6:1, 1:6, 6:7(3), 6:1, 4:6

ANDUJAR Pablo [ESP] - TRAVAGLIA Stefano [ITA] 3:6, 4:6, 4:6

DIEZ Steven [CAN] - MCDONALD Mackenzie [USA] 6:4, 3:6, 3:6, 4:6

GERASIMOW Egor [BLR] - NADAL Rafael [ESP, 2] 4:6, 4:6, 2:6

Najnowsze