Iga Świątek

Autor: AP Iga Świątek

Świątek i Mattek-Sands w półfinale debla w Roland Garros! Polka i Amerykanka nie pozostawiły rywalkom żadnych złudzeń

2021-06-08 15:25

Mecz Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac Roland Garros NA ŻYWO w INTERNECIE. Relacja LIVE ONLINE mecz Igi Świątek debel 8.06 French Open. WYNIK LIVE meczu Świątek Mattek-Sands Roland Garros DEBEL. Jaki jest wynik meczu Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac w ćwierćfinale Roland Garros 8 czerwca? Iga Świątek zarówno w singlu, jak i deblu wielkoszlemowego turnieju Roland Garros idzie jak burza. We wtorek 8.06 wraz z Bethanie Mattek-Sands rozbiła parę Jurak/Klepac i awansowała do półfinału gry podwójnej w paryskim turnieju. Niżej prezentujemy zapis RELACJI NA ŻYWO z tego spotkania.

Roland Garros Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac NA ŻYWO. Relacja LIVE ONLINE debel French Open Iga Świątek 8.06 wtorek. WYNIK NA ŻYWO meczu Igi Świątek w deblu French Open 8 czerwca. Kto wygrał mecz Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac na French Open ćwierćfinał debla. Jaki wynik LIVE meczu Świątek debel ćwierćfinał Roland Garros. Iga Świątek nadzwyczaj dobrze czuje się na paryskich kortach podczas French Open. Podczas gdy wiele tenisistek nie radzi sobie z presją gry na wielkoszlemowej imprezie, polska tenisistka wygląda na niezwykle wyluzowaną i pewną swojej gry oraz umiejętności. 20-letnia zawodniczka z Raszyna występuje zarówno w singlu jak i w deblu. Już niedługo Polka powalczy o półfinał gry pojedynczej, ale już teraz może cieszyć się z awansu do tej fazy rozgrywek w grze podwójnej. W ćwierćfinale debla Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands nie dały żadnych szans swoim rywalkom - Darji Jurak i Andrei Klepac. Polka i Amerykanka zarówno w pierwszym jak i drugim secie szybko przełamały rywalki, a później pewnie prowadziły grę i zamknęły mecz w niecałe półtorej godziny. Niżej prezentujemy zapis naszej relacji na żywo z tego spotkania!

Iga Świątek / Bethanie Mattek-Sands - Darija Jurak / Andreja Klepac 6:3, 6:2

Kto wygra mecz Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac?

Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac

Sukcesy na korcie idą w parze z tymi finansowymi! Sprawdź, ile Iga Świątek zarobiła już na tegorocznym Roland Garros!

Kolejny mecz na paryskich kortach Iga Świątek rozegra już jutro! Dowiedz się, o której godzinie Iga Świątek zmierzy się z Marią Sakkari!

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands awansowały właśnie do półfinału Rolanda Garrosa! Jurak i Klepac nie były w stanie przeciwstawić się sile uderzeń Igi i doświadczeniu Mattek-Sands. Tym samym Polka wyrównuje swój wynik sprzed roku, gdy także udało się jej awansować do półfinału debla.

6:3, 6:2

Gem, set i mecz dla Świątek i Mattek-Sands!

Piłka meczowa przy podaniu Mattek-Sands!

Widać że Chorwatka i Słowenka walczą o życie. Nie oddają łatwo punktów i jest już 30-30

6:3, 5:2

Gem Jurak/Klepac. Wydawało się, że Świątek i Mattek-Sands powalczą o zamknięcie meczu przy podaniu rywalek, ale błąd Igi przy jednym zagraniu zaprzepaścił tę szansę. Teraz jednak podanie jej partnerki i za chwilę być może będziemy cieszyć się z kolejnego zwycięstwa Polki.

Jurak i Klepac prowadziły już wysoko przy swoim podaniu, ale Świątek i jej partnerka nie odpuszczają rywalkom. 40-40

6:3, 5:1

Gem Świątek/Mattek-Sands. I jest kolejny gem! Polka rozbiła rywalki swoim serwisem nie pozwalając im na wiele, a gem zakończyła mocnym atakiem na ciało Klepac, czego ta nie był w stanie odbić. Tylko gem dzieli Polkę i Amerykankę od zwycięstwa!

40-0 przy podaniu Świątek, blisko kolejnego gema.

6:3, 4:1

Gem Świątek/Mattek-Sand. Przełamanie! Kolejne przełamanie po stronie Świątek i jej partnerki! Klepac miała duże problemy przy własnym serwisie, co Iga i Bethanie skrupulatnie wykorzystały. Polsko-amerykańska para ma już przewagę dwóch przełamań i pewnie dąży do zwycięstwa!

Jurak i Klepac bronią pierwszego break-pointa. 40-30 dla Polki i Amerykanki.

Dwa break-pointy dla Igi i Bethanie! 40-15

6:3, 3:1

Gem Świątek/Mattek-Sands. Polsko-amerykański duet miał bardzo trudne chwile w tym gemie przy serwisie Mattek-Sands. Rywalki miały już dwa break-pointy, ale udało się je obronić i ostatecznie po wyrzuceniu piłki na aut przez Klepac Świątek i jej partnerka mogą cieszyć się z kolejnego gema!

6:3, 2:1

Gem Świątek/Mattek-Sands. Przełamanie! Podwójny błąd serwisowy rywalki i polsko-amerykański duet prowadzi w drugim secie!

Duże problemy Jurak i Klepac przy serwisie tej pierwszej. Przewaga i break-point dla Świątek i Mattek-Sands!

6:3, 1:1

Na razie Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands przy swoich serwisach są bezbłędne

6:3, 0:1

Bardzo długi gem na początek drugiego seta. Po kilkunastu minutach rywalki Świątek i Mattek-Sands okazały się lepsze

6:3

Oby tak dalej!

6:3

Koniec pierwszego seta! Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands bliżej półfinału debla French Open!

5:3

Była szansa na wygranie seta, ale ostatecznie pod koniec gema trochę posypała się gra duetu Świątek i Mattek-Sands. Czas na serwis Igi. To ustawienie wydaje się być optymalnym polsko-amerykańskiej dwójki

5:2

Na razie bez większych problemów

5:2

Świetnie podawała Mattek-Sands. Polka i jej rywalka są już bliskie wygrania pierwszego seta! Ile na French Open może zarobić Iga Świątek? Sprawdzicie W TYM MIEJSCU.

4:2

Rywalki obudziły się przy własnym podaniu. Mamy jednak nadzieję, że jest za późno w pierwszym secie. Czas na serwis Mattek-Sands

4:1

Tak prezentują się dzisiaj tenisistki

4:1

Drugi gem serwisowy Igi Świątek wygrany! I to w zasadzie tylko przez Polkę, która prowadziła wszystkie wymiany. Ależ ona ma formę!

3:1

Pierwszy gem dla rywalek Igi Świątek i Mattek-Sands. Po emocjonującym gemie decydującą akcję wykończyła Klepac

3:0

Mamy nadzieję na takie same obrazki dzisiaj!

3:0

Trochę emocji przy gemie serwisowym Mattek-Sands. Iga nie posłuchała partnerki w decydującym momencie i zagrała piłkę, która wyraźnie leciała w aut. Doszło po raz kolejny do gry na przewagi. Udało się obronić i po kwadransie mamy 3:0 dla polsko-amerykańskiej pary

Atmosfera wielkiego święta na francuskich kortach

2:0

Więcej emocji przy gemie serwisowym rywalek pary polsko-amerykańskiej. Po świetnym returnie doszło do stanu 40:30 i pojawiła się pierwsza szansa na przełamanie. Po zagraniu Mattek-Sands w siatkę doszło do równowagi. Przy kolejnej okazji Iga Świątek skończyła rywalki spod siatki i jest większa przewaga!

1:0

Tak jest! Świetne serwisy Igi Świątek i bez większych problemów wraz z Mattek-Sands zdobyła pierwszego gema w tym meczu.

0:0. Zaczynamy od serwisu Igi Świątek!

Po poniedziałkowym zwycięstwie w singlu Iga Świątek odebrała mnóstwo pochwał. Wśród piewców jej talentu był m.in. legendarny Andy Murray. Zobaczcie tutaj szczegóły!

Liczymy na takie obrazki także dzisiaj!

Skończył się właśnie mecz poprzedzający spotkanie Igi Świątek w deblu. Niedługo tenisistki wyjdą na kort. Tymczasem zapraszamy do głosowania na Polkę w plebiscycie Super Sportowiec Maja, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Witamy w relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju deblistek French Open Świątek Mattek-Sands - Jurak Klepac! Początek spotkania nie wcześniej niż o godzinie 13:30. Zapraszamy!