Hurkacz - Ruud TV Transmisja NA ŻYWO Roland Garros Gdzie obejrzeć mecz Hurkacz - Ruud Transmisja ONLINE Hurkacz w TV dzisiaj Na którym kanale Hurkacz 30.05

i

Autor: AP Hubert Hurkacz

Tak Hubert Hurkacz pomoże Ukrainie na Wimbledonie. Wyjątkowa akcja! Przekaże wielkie pieniądze

2022-06-26 19:55

Hubert Hurkacz w poniedziałkowe południe jako pierwszy z Polaków wyjdzie na kort, by rozpocząć walkę o wielkie zaszczyty i wielkie pieniądze na wimbledońskiej trawie. Jego pierwszym rywalem będzie Hiszpan Alejandro Davidovich-Fokina – zawodnik nieobliczalny, ale przecież to Polak będzie faworytem tego starcia. Zresztą Novak Djoković w Hurkaczu upatruje jednego z kandydatów do końcowej premii!

Zanim Polak nagrodzony zostanie rzęsistymi oklaskami londyńskiej publiki za liczne – mamy nadzieję – mistrzowskie zagrania, już teraz zwrócił na siebie uwagę nie tylko tenisowego świata niezwyczajną deklaracją. W obliczu trwającej już ponad cztery miesiące inwazji Rosji na Ukrainę – w niedzielę po raz pierwszy od ośmiu tygodni rakiety agresora znów spadły na Kijów – polski tenisista nie pozostaje obojętny na cierpienie mieszkańców napadniętego kraju.

Wyjątkowe spotkanie Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Polka odnalazła go w Londynie, wymowna reakcja WTA

„Każdy mój as zaserwowany na Wimbledonie to 100 euro, które przekażę na pomoc dla obywateli Ukrainy. Mam nadzieję, że będzie ich mnóstwo” - napisał Hurkacz na swym twitterowym koncie; najpierw po angielsku, potem po polsku. Serwis to jeden z najważniejszych atutów naszego zawodnika, który powinien otwierać mu drogę do kolejnych zwycięstw i awansów. Jeżeli sportowo wszystko przebiegać będzie na wimbledońskich kortach po myśli Hurkacza, na Ukrainę popłyną naprawdę spore sumy!

Wimbledon: KIEDY grają Polacy? GODZINY meczów Polaków Wimbledon O której godzinie grają polscy tenisiści Świątek, Hurkacz, Linette, Chwalińska, Kawa, Majchrzak, Fręch

Sonda
Czy Hubert Hurkacz wygra Wimbledon?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze