Wstrząsające sceny podczas Autralian Open. Daniił Miedwiediew nie utrzymał nerwów na wodzy i zaczął wydzierać się na sędziego

2022-01-28 12:00
Daniił Miedwiediew
Autor: AP Daniił Miedwiediew

Jeszcze na długo przed rozpoczęciem półfinałowego meczu Australian Open, pomiędzy Stefanosem Tsitsipasem i Daniiłem Miedwiediewem, fani mogli się spodziewać wielu emocji i zaciętej walki, jednak rosyjski tenisista w pewnym momencie przeszedł samego siebie. Po tym, jak nie usiadł na ławce podczas której przerwy, postanowił wejść w dyskusję w sędzią, która szybko zamieniła się w regularną kłótnie, a Miedwiediew nie gryzł się w język.

Australian Open powoli zmierza ku końcowi i na placu boju pozostali już tylko najlepsi z najlepszych, którzy są na wyciągnięcie ręki od upragnionego trofeum. Niestety z turniejem pożegnała się już Iga Świątek, która musiała uznać w półfinale wyższość Danielle Collins. Już na długo przed półfinałowym spotkaniem australijskiego turnieju, w którym zmierzyć się mieli Stefanos Tsitsipas oraz Daniił Miedwiediew, fani mogli spodziewać się prawdziwych fajerwerków i zaciętego, emocjonującego meczu. To, co wydarzyło się na korcie, mogło jednak przejść ich najśmielsze oczekiwania. Rosjanin w pewnym momencie zaczął kłócić się z sędzią zawodów, zachowując się niezwykle arogancko w stosunku do niego. Wszystko oczywiście uchwyciło czujne oko kamery.

Grzegorz Krychowiak stanął w obronie Igi Świątek! Ostry komentarz piłkarza, tysiące poparły jego wpis

Daniił Miedwiediew nie wytrzymał na korcie Australian Open! Szokujące nagranie z udziałem Rosjanina

Miedwiediew bez dwóch zdań nie utrzymał nerwów na wodzy i po tym, jak zaczął dyskutować z sędzią, zaczął zachowywać się w stosunku do arbitra niezwykle arogancką. Rosjanin dosłownie wybuchnął, kiedy sędzia odwrócił od niego wzrok w pewnym momencie. - Patrz na mnie! Mówię do ciebie - wykrzykiwał Miedwiediew. Arbiter meczu, w przeciwieństwie do Rosjanina, próbował zachować spokój, przez co wreszcie i tenisista nieco się uspokoił. Całe nagranie wygląda jednak niepokojąco. Sami zobaczcie. 

Rafael Nadal w finale Australian Open! Hiszpan powalczy o rekord wszech czasów!

Sonda
Kto wygra Australian Open 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze