Iga Świątek KIEDY GRA w WTA Cincinnati DRABINKA Z KIM gra Iga Świątek w II rundzie Cincinnati KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz Świątek w II rundzie? Rywalka Igi Świątek

2019-08-13 20:14 CH
Iga Świątek
Autor: Twietter Iga Świątek

WTA Cincinnati: Iga Świątek II runda: Z KIM i KIEDY gra Iga Świątek w II rundzie WTA Cincinnati DZISIAJ? O której godzinie gra Iga Świątek w II rundzie WTA Cincinnati DRABINKA Cincinnati turniej kobiet. Rywalka Igi Świątek WTA Cincinnati DRABINKA WYNIKI. Iga Świątek nie przestaje zadziwiać. Młoda Polka jest już w II rundzie turnieju WTA w Cincinnati po zwycięstwie 7:6(1), 6:1 nad Francuzką Caroline Garcią (nr 25). Świątek w ciągu dziewięciu dni rozegrała aż osiem meczów. Mimo zmęczenia znów zagrała znakomite spotkanie. Z KIM teraz zagra Iga Świątek w II rundzie WTA Cincinnati? KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz Igi Świątek w II rundzie? DRABINKA turnieju WTA w Cincinnati.

WTA Cincinnati DRABINKA KIEDY gra Iga Świątek w II rundzie? O której godzinie?

Iga Świątek po słabszych występach na trawie wróciła w wielkim stylu do cyklu WTA. Po zmianie nawierzchni młoda Polka imponuje formą, ogrywając mocne rywalki z głośnym nazwiskami. Najpierw był turniej WTA w Toronto, do którego Iga Świątek przebiła się w kwalifikacjach. W II rundzie nasza 18-latka sprawiła wielką sensację, ogrywając 1:6, 6:3, 6:4 słynną Dunkę Karolinę Woźniacką. W boju o ćwierćfinał grała jak równa z równą z Japonką Naomi Osaką, która właśnie wróciła na tron liderki rankingu. Przegrała (6:7, 4:6), ale w tym spotkaniu też zagrała znakomicie. Po występie w turnieju WTA w Toronto Iga przeniosła się z Kanady do USA i niemal z marszu, bez odpoczynku, rozpoczęła walkę w kwalifikacjach do turnieju WTA w Cincinnati. Przeszła obie rundy, meldując się w głównej drabince. Młodziutka Polka w krótkim czasie rozegrała bardzo dużo długich spotkań. Dlatego można było mieć obawy, jak Świątek zniesie trudy tak dużej dawki tenisa. Mecz z Francuzką Caroline Garcią (nr 25) w I rundzie turnieju głównego w Cincinnati pokazała, że znosi je bardzo dobrze. Polka znów zagrała świetne spotkanie. W pierwszym secie roztrwoniła przewagę 5:2, ale w tie-breaku udźwignęła presję, prezentując bardzo dojrzały tenis. Drugi set był już popisem gry rozpędzonej Igi, która zdemolowała bezradną Garcię, byłą czwartą rakietę świata.

Iga Świątek WTA Cincinnati: Z KIM KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra Świątek w II rundzie

Iga Świątek właśnie awansowała na 55. miejsce w rankingu WTA. Tak wysoko jeszcze nigdy nie była, a jest już w zasadzie pewne, że Polka pobije znowu swój życiowy rekord. Świątek po awansie do II rundy WTA Cincinnati wskoczy już pewnie do Top-50 notowania tenisistek. Z kim teraz zagra Iga Świątek w II rundzie turnieju WTA w Cincinnati? Kolejną rywalkę nasza tenisistka poznała we wtorek wieczorem. Będzie nią Estonka Anett Kontaveit (nr 20), która pokonała w dobrym stylu (7:6, 6:2) Angelique Kerber (Niemcy). Mecz Świątek - Kontaveit zostanie rozegrany w środę ok. godziny 18.30 czasu polskiego.

Najnowsze