WTA Indian Wells: Agnieszka Radwańska nie zagra z Marią Szarapową! Rosjanka przegrała z...

2018-03-08 10:00

Agnieszka Radwańska miała zagrać z Marią Szarapową w II rundzie turnieju WTA w Indian Wells. Ale do tego spotkania nie dojdzie. Rosyjska gwiazda, która jest prawdziwą zmorą Polki (fatalny bilans 2-13) niespodziewanie przegrała już pierwszy mecz i odpadła z kalifornijskiego turnieju. Kto zatem zagra z Radwańską w WTA Indian Wells? I kiedy zagra Radwańska?

Po losowaniu drabinki turnieju WTA w Indian Wells wszyscy już ostrzyli sobie zęby na starcie Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową. Rosjanka pokazała jednak, że wciąż jest daleko od wysokiej formy. Przegrała 4:6, 4:6 z Naomi Osaką. Mająca haitańskie korzenie Japonka wykorzystała przestoje w grze rosyjskiej gwiazdy, która świetne zagrania przeplatała prostymi błędami.

Porażka Szarapowej może być tylko pozornie dobrą wiadomością dla Radwańskiej. Osaka od lat uważana jest za jedną z najzdolniejszych tenisistek w cyklu. 20-latka z Osaki (jej ojciec jest z Haiti) zajmuje 44. miejsce w rankingu WTA, a w poprzednim sezonie pokonała już takie gwiazdy jak Andżelika Kerber czy Venus Williams. Grę opiera na bardzo mocnych uderzeniach z głębi kortu. Znakomicie też serwuje. Gorzej radzi sobie za to w defensywie. Pytanie tylko czy Radwańska będzie potrafiła to wykorzystać. To będzie pierwszy pojedynek Polki z tą Japonką.

Mecz Radwańska - Osaka w II rundzie turnieju WTA w Indian Wells zostanie rozegrany w piątek (piątek wieczorem, albo noc z piątku na sobotę czasu polskiego). Transmisja w TVP Sport.

Agnieszka Radwańska pokazała ZDJĘCIA z urodzin. Od Woźniackiej i Kerber dostała... [WIDEO]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze