Ile zarobiła Iga Świątek za wygranie turnieju w Rzymie? Jakie są PREMIE WTA Rzym 2021 Nagrody pieniężne

2021-05-16 15:43 Michał Chojecki
WTA Rzym PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Rzymie? Jakie są PREMIE WTA Rzym 2021 Nagrody pieniężne PIENIĄDZE
Autor: AP WTA Rzym PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Rzymie? Jakie są PREMIE WTA Rzym 2021 Nagrody pieniężne PIENIĄDZE

WTA Rzym PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Rzymie? Jakie są premie WTA Rzym 2021 NAGRODY PIENIĘŻNE PIENIĄDZE w Rzymie. Iga Świątek wygrała turniej WTA w Rzymie, a w finale kompletnie zdemolowała rywalkę! Polska tenisistka rozgromiła Karolinę Pliskovą (nr 9) 6:0, 6:0. Zwycięstwa do zera to w tenisowym slangu "rowerki". I właśnie na rower wsadziła Czeszkę nasza wspaniała Iga Świątek. Nasza mistrzyni French Open jutro awansuje do Top-10 rankingu WTA, na 9. miejsce. Zarobiła też dużo pieniędzy. Nagrody w turnieju WTA w Rzymie nie są tak imponujące jak przed wybuchem pandemii. Pula nagród została poważnie zmniejszona, ale Iga Świątek i tak dużo zarobiła w Rzymie. Poniżej informacje jakie są PREMIE nagrody pieniężne w WTA Rzym 2021 pieniądze pula nagród Jaka premia za zwycięstwo w Rzymie.

WTA Rzym Ile zarobiła Iga Świątek WTA Rzym PREMIE NAGRODY PIENIĄDZE

Iga Świątek wygrała turniej WTA w Rzymie, a w finale kompletnie zdemolowała rywalkę! Polska tenisistka rozgromiła Karolinę Pliskovą (nr 9) 6:0, 6:0. Nasza mistrzyni French Open jutro awansuje na 9. miejsce. A jej kapitalny występ w Rzymie to zapowiedź pięknych emocji w Paryżu. Pod koniec maja tenisistka z Raszyna rozpocznie obronę tytułu mistrzyni French Open. Rywalizacja na Foro Italico toczyła się o duże premie pieniężne. Pula nagród w turnieju w Rzymie jest jednak znacznie mniejsza w porównaniu do edycji tego turnieju przed wybuchem epidemii koronawirusa. Zwycięzcy turnieju w Rzymie zarobią po 178 630 euro. Właśnie tyle zarobiła Iga Świątek. Poniżej lista premii w turniejach WTA i ATP w Rzymie (kwoty w euro).

WTA Rzym PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Rzymie

  • I runda - 8 670 euro
  • II runda - 10 726
  • III runda - 16 935
  • 1/4 finału - 33 468
  • 1/2 finału - 70 161
  • Finalista - 132 258
  • Zwycięzca - 178 630
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze