WTA Tianjin: Linette - Watson STREAM ONLINE TRANSMISJA TV Gdzie oglądać? Linette - Watson GODZINA KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz?

2019-10-10 16:37 MSo
Magda Linette
Autor: East News Magda Linette

Magda Linette - Heather Watson KIEDY mecz? O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette w ćwierćfinale WTA Tianjin Linette - Watson TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Linette - Watson w 1/4 finału WTA Tianjin STREAM ONLINE LIVE. Magda Linette przeszła gładko przez dwie pierwsze rundy turnieju w Tianjin. Polka ma wielkie szanse na awans do półfinału. Heather Watson (WTA nr 125) będzie próbowała pokrzyżować jej plany. WTA Tianjin: Linette - Watson KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra Linette. GDZIE TRANSMISJA TV NA ŻYWO z WTA Tianjin.

WTA Tianjin: Linette - Watson TRANSMISJA TV GODZINA meczu Gdzie oglądać?

Poznanianka jest o krok od wejścia do półfinału chińskiego turnieju WTA Tianjin. Magda Linette (WTA nr 42) zmierzy się w 1/4 finału z Heather Watson (WTA nr 125). Polka zmierzy się z nią drugi raz w przeciągu kilku tygodni. Ostatni raz para mierzyła się między sobą 28. września 2019 roku. W Pekinie lepsza okazała się reprezentantka Polski, która wygrała w dwóch setach 6:2, 6:1. W Tianjin, Linette pokonała już Christinę McHale (6:3, 6:1) i Kurumi Narę (4:0, krecz). Heather Watson również w Chinach nie straciła jeszcze seta.

Linette - Watson KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE mecz WTA Tianjin TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mecz Magda Linette - Heather Watson w 1/4 finału turnieju WTA w Tianjin zostanie rozegrany w piątek 11. października, będzie to trzeci mecz od godziny 4:30. Transmisje na żywo z turnieju WTA w Tianjin na antenie TVP Sport. Stream online oglądać można na stronie sport.tvp.pl.