Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Dramat na WTA Finals

Zażenowana Iga Świątek apeluje do kibiców. To mogło ją zaboleć! Padła bolesna szpilka

2022-11-02 9:35

Iga Świątek pięknie rozpoczęła turniej WTA Finals. Impreza kończąca sezon znów zaczęła się w jej wykonaniu od wygranej. To jedyna dobra wiadomość dla naszych fanów. Inne rzeczy wywołują tylko uśmiech i zażenowanie. Sytuacja jest na tyle dramatyczna, że apel do kibiców musiała wystosować sama tenisistka Iga Świątek nagrała wideo z apelem do kibiców. Po meczu padła też bolesna szpilka.

To jak gra Iga Świątek w tym roku wywołuje wielki uśmiech na twarzach kibiców. Polska tenisistka rozprawia się z kolejnymi rywalkami. Świątek rozprawiła się z Darią Kasatkiną w niespełna 90 minut. Imprezę WTA Finals rozpoczęła od triumfu 6:2, 6:3 i jest o krok bliżej do awansu do półfinału nieoficjalnych tenisowych mistrzostw świata. Występ Polki to jedyna rzecz, która wywołała uśmiech na twarzach fanów. Zażenowanie i przygnębienie towarzyszyło za to przy okazji spoglądania na trybuny. Te kompletnie... świeciły pustkami. Spotkanie pierwszej i ósmej rakiety światowego rankingu przyciągnęło garstkę zapalonych fanów tenisa. 

Zażenowana Iga Świątek w mocnych słowach po meczu WTA Finals

Iga Świątek nie kryła rozczarowania liczbą kibiców na trybunach. Wyglądało to przygnębiająco i smutno. Zwłaszcza, że Polka gra naprawdę widowiskowo i w Europie przyciąga na trybuny często nawet komplet publiczności.

- Nie chcę narazić się organizatorom, ale w Guadalajarze atmosfera była wyjątkowa. Był pełen stadion, a latynoscy kibice są niesamowici. Mam nadzieję, że trochę więcej kibiców pojawi się na kolejnych meczach. Przyznam, że czekam na Finals w Europie, bo fani potrafią zrobić niesamowity show. W Ostrawie tego doświadczyłam — cytuje Igę Świątek Przegląd Sportowy. 

Polka musiała też wystosować specjalny apel do kibiców, by ci... przychodzili na trybuny. Ceny biletów zaczynają się od... 6 dolarów. 

WTA Finals: Iga Świątek - Garcia KIEDY gra Polka? O której godzinie mecz Świątek?

Mecz Iga Świątek - Caroline Garcia w WTA Finals w Fort Worth w Teksasie zostanie rozegrany w nocy z czwartku na piątek 3/4 listopada 2022 r. Początek meczu Świątek - Garcia po godzinie 23 (po zakończeniu mecze debla). Transmisje TV z WTA Finals na antenie Canal+ Sport.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra WTA Finals 2022?
Iga Świątek kontra Daria Kasatkina. Polka zaczyna walkę w WTA Finals
Najnowsze