SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty kolarstwo O włos od tragedii! Kierowca chciał staranować kolarza [WIDEO]

O włos od tragedii! Kierowca chciał staranować kolarza [WIDEO]

07.05.2017, godz. 08:48
Stefano Pirazzi, Kilian Frankiny, kolarstwo
foto: YouTube

To mogło skończyć się tragicznie! Kierowca w ramach zemsty próbował zepchnąć kolarza z jezdni. Tylko umiejętności tego drugiego sprawiły, że całe zajście skończyło się szczęśliwie. Nikomu nic się nie stało, ale środowisko kolarskie jest oburzone. Rozpoczęła się akcja, która ma pomóc w odnalezieniu szalonego kierowcy.

Kolarz jechał środkiem jezdni, co zdenerwowało jadącego za nim kierowcę białej furgonetki. Ten wyprzedził pojazd jednośladowy i wtedy nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Kierowca samochodu próbował zepchnąć kolarza z jezdni. Gdyby mu się to udało, finał zajścia mógłby być dramatyczny. Na szczęście kolarz dobrze zareagował i sprawnie wykorzystał pobocze, by uniknąć zagrożenia, dzięki czemu wyszedł cało z tego incydentu.

Nagranie oburzyło środowisko kolarskie. Znani przedstawiciele tego sportu ostrymi słowami skomentowali zachowanie nieodpowiedzialnego kierowcy samochodu. Rozpoczęli też akcję, która poprzez przekazywanie dalej filmu wideo ma pomóc w odnalezieniu kierowcy. Kolarze domagają się sprawiedliwości.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: