SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Pierwszy NAGI sportowiec MŚ w Londynie! Pochwalił się milionom widzów swoim sprzętem [ZDJĘCIA]

Pierwszy NAGI sportowiec MŚ w Londynie! Pochwalił się milionom widzów swoim sprzętem [ZDJĘCIA]

06.08.2017, godz. 10:22
Golas na MŚ w Londynie
"Pokój i miłość". "Darmowe narkotyki" - upolitycznianie mistrzostw świata w lekkiej atletyce weszło na zupełnie inny poziom. foto: Eastnews

W XXI wieku sposobów żeby zyskać sławę jest wiele. Od wieków nikt nie wymyślił jednak lepszego. Stare, ale wciąż jare. "Gacie w dół i na scenę" wciąż szokuje. Tym razem zrobił to anonimowy "streaker" na mistrzostwach świata w Londynie. Wprawiając w osłupienie organizatorów! Zobaczcie sami! Zapraszamy też do naszej sondy.

Spróbujemy być merytoryczni. Sympatyczny golas minął ochroniarzy i wyskoczył na bieżnię w szczytnym celu. Tak nam się przynajmniej wydawało w ujęciach "en face". "Pokój i miłość" - te hasła nigdy nie stracą na aktualności. Niestety, na plecach miły mieszkaniec Londynu - no bo chyba nie przeleciał połowy świata żeby pochwalić się biustem? - wspomniał już o narkotykach. Darmowych, dla mamy. Cóż, albo to hasło z drugim dnem - trzecim, czwartym, trudno stwierdzić - albo facet uznał, że nieważne jak, byleby w ogóle mówili.

I miał rację! Dzisiaj jest już sławny! Bo my na pewno długo nie zapomnimy tego widoku. Tym bardziej, że rzadko widzi się taką brutalność ochroniarzy wobec mężczyzn w ciąży. Skandal.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: