SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Gaz łzawiący na meczu piłki ręcznej! Gwiazdy Vive zaczęły się dusić [ZDJĘCIA]

Gaz łzawiący na meczu piłki ręcznej! Gwiazdy Vive zaczęły się dusić [ZDJĘCIA]

03.02.2017, godz. 11:09
Gaz na meczu Piotrków-Vive
Gaz na meczu Piotrków-Vive foto: CYFRA SPORT

W Piotrkowie Trybunalskim piłkarze Vive Tauron Kielce łatwo rozprawili się z gospodarzami (30:19), ale nie wynik tego spotkania był najważniejszy. Przed meczem ochrona hali nie potrafiła sobie poradzić z agresywnymi kibicami i rozpyliła na hali gaz łzawiący!

Gwiazdy Vive czegoś takiego chyba jeszcze nigdy nie przeżyły. Ich mecz z Piotrkowianinem opóźnił się o 10 minut, bo na hali nie dało się oddychać. Wszystko przez ochroniarzy obiektu, którzy w rozpaczliwy sposób próbowali powstrzymać kibiców od używania nieregulaminowych wejść na trybuny. Gdy poczuli bezradność, sięgnęli po... gaz łzawiący. Ten natychmiast rozprzestrzenił się po hali Relax i sprawił, że piłkarze obu drużyn i kibice zaczęli się dusić!

Widać to dokładnie na zdjęciach. Sławomir Szmal oraz Krzysztof Lijewski musieli zasłaniać buzię i nos koszulką, aby nie wdychać gazu. Zawodnicy i tak mieli trochę lepiej, bo szybko udali się do szatni. Fani na trybunach musieli wdychać gaz dłużej, choć sami są też sobie winni. Jak poinformowało Radio Łódź, przed budynkiem wywoływali wcześniej zamieszki. To zmusiło ochronę do takiej a nie innej reakcji.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: