SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Otylia Jędrzejczak będzie miała dziecko! Jakiej płci?

Otylia Jędrzejczak będzie miała dziecko! Jakiej płci?

23.12.2016, godz. 22:00
Jędrzejczak przekazuję swą pasję
foto: Super Express

Przyszły rok przyniesie radosne zmiany w życiu Otylii Jędrzejczak (33 l.). Mistrzyni olimpijska w pływaniu wiosną zostanie mamą! – Płci dziecka nie zdradzę, ale skoro wszyscy kojarzą mnie z wodą, to mogę powiedzieć, że urodzi się… w czepku pływackim – mówi ze śmiechem najwybitniejsza postać w historii tej dyscypliny w Polsce.

Otylia długo trzymała radosną nowinę w tajemnicy przed opinią publiczną. Teraz zdecydowała się potwierdzić, że będzie mamą. – Właśnie moje studentki na AWF pytały mnie, czy przytyłam, czy może jestem w ciąży. No więc potwierdzam – nie kryje już „Oti”. – Wcale tego nie ukrywałam, ale też nie mam potrzeby, aby się afiszować jako przyszła mama. Otylia jako kolejna gwiazda sportu, po Annie Lewandowskiej (28 l.), wyjawia przed świętami Bożego Narodzenia, że czeka ją macierzyństwo.

Być może obie urodzą potomków w tym samym czasie. Ale na tym się nie skończy. Starania o dziecko zapowiedziały w ostatnim okresie medalistka olimpijska w kajakarstwie Beata Mikołajczyk (31 l.) i Marina Łuczenko-Szczęsna (27 l.), żona bramkarza reprezentacji piłkarskiej.

Królowa pływania nie chce wyjawić imienia ojca dziecka. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest on krakowianinem. – Na razie nazwijmy go partnerem. Pierścionka zaręczynowego jeszcze nie dostałam, ale już go wybrałam – śmieje się i dodaje – Znamy się długo. Jest nam za sobą bardzo dobrze. Planowaliśmy to dziecko. Bardzo się cieszę i czuję się szczęśliwa.

Zanim maleństwo przyjdzie na świat, jego mama zamierza jeszcze długo zachować aktywność i kontynuować pracę. W tym miesiącu uczestniczyła w zawodach i treningach z cyklu Otylia Swim Tour, które mają na celu pomóc w rozwoju pływackiej młodzieży.

autor: Dariusz Chrabałowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: