SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty pozostałe Wygraj udział w ceremonii medalowej podczas The World Games Wrocław 2017!

Wygraj udział w ceremonii medalowej podczas The World Games Wrocław 2017!

12.07.2017, godz. 13:45
Medale The World Games 2017
O takie medale powalczą uczestnicy The World Games 2017 we Wrocławiu foto: Materiały prasowe

Organizatorzy 10. Światowych Igrzysk Sportowych przygotowali konkurs dla fanów sportu, w którym do wygrania jest nietypowa nagroda, bo udział w dekoracji medalistów. Wcześniej zwycięzcy będą mieli szansę obejrzeć finałową rywalizację. Nagród będzie dziesięć – po jednej na każdy dzień The World Games 2017.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Chętni muszą uzasadnić, dlaczego właśnie w ich ręce powinna trafić nagroda. Należy pamiętać o tym, aby wskazać konkretną dekorację (ważna też jest data ceremonii). Oprócz opisu konieczne jest również zdjęcie, które pokaże, w jaki sposób miłośnicy sportu czekają na rozpoczęcie wrocławskiej edycji The World Games 2017. Zdjęcie wraz z uzasadnieniem trzeba przesłać na adres konkurstwg@gmail.com.

Czym jest The World Games? Igrzyska dyscyplin pozaolimpijskich

Spośród wszystkich zgłoszeń organizatorzy wybiorą dziesięciu laureatów, którzy wraz z przedstawicielami światowych federacji oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia World Games (IWGA) uścisną dłoń mistrzów, którzy będą odbierać na podium zasłużone krążki.

The World Games 2017: Bilety na The World Games. Jak i za ile kupić?

Regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.theworldgames2017.com. Na tej stronie również szczegóły odnośnie finałów w zakładce HARMONOGRAM (https://theworldgames2017.com/co-to-jest-twg2017/harmonogram-zawodow/).

Źródło: X-NEWS
autor: materiały prasowe zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: