SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Polska - Iran NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Polska - Iran NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

04.06.2017, godz. 17:03
Reprezentacja Polski - siatkówka
Reprezentacja Polski - siatkówka foto: EAST NEWS

Polska - Iran NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Mecz Polska - Iran ONLINE w Internecie. Transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO. Czy biało-czerwoni znów udowodnią wielką klasę i wygrają kolejne spotkanie w Lidze Światowej siatkarzy? Po triumfach z Brazylią i Włochami, tym razem naszych reprezentantów czeka starcie z Iranem. Gdzie transmisja w TV z meczu Polska - Iran?

Polska - Iran NA ŻYWO. Liga Światowa LIVE. Mecz Polska - Iran ONLINE w Internecie. Transmisja w TV i STREAM ONLINE ZA DARMO. - Wiemy na co musimy się przygotować. Niedawno przeciwko sobie graliśmy - stwierdził Bartłomiej Lemański przed meczem z Iranem. Odniósł się do naszego niedawnego zwycięstwa. Nasi, w trakcie debiutu Ferdinando De Giorgiego, wygrali z zespołem z Bliskiego Wschodu 3:0.

Iran to słabszy przeciwnik od naszych niedawnych rywali. Brazylijczyków Polacy pokonali w Pesaro 3:2. Włochów 3:1. A mówimy o mistrzach i wicemistrzach olimpijskich. Dla porównania Iran z tymi samymi przeciwnikami zanotował wyniki, odpowiednio, 1:3 oraz 0:3.

Polska - Iran NA ŻYWO. Transmisja w TV

Mecz Polska - Iran rozpocznie się o 17:30. Transmisja z wydarzenia w Pesaro na antenie Polsatu oraz Super Polsatu.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: