SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty siatkówka Liga Światowa: Włochy - Polska w TV. Gdzie i o której transmisja TV, STREAM ONLINE?

Liga Światowa: Włochy - Polska w TV. Gdzie i o której transmisja TV, STREAM ONLINE?

03.06.2017, godz. 13:45
Reprezentacja Polski - siatkówka
Reprezentacja Polski - siatkówka foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO mecz Włochy - Polska w siatkówce mężczyzn. Liga Światowa 2017 STREAM ONLINE LIVE. Gdzie transmisja TV ze spotkania Włochy - Polska? Na początek kolejnej edycji rozgrywek oba zespoły odniosły zwycięstwa. Kto w sobotę będzie cieszył się z kolejnych punktów? Czy Ferdinando De Giorgi doprowadzi biało-czerwonych do kolejnego zwycięstwa? Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć mecz Włochy - Polska.

RELACJA NA ŻYWO - TUTAJ

Mecz Polska - Włochy zapowiada się na emocjonujące widowisko. W pierwszych spotkaniach Ligi Światowej 2017 obie reprezentacje odniosły zwycięstwa. Nasi siatkarze po zaciętym, pięciosetowym boju okazali się lepsi od Brazylijczyków, którzy zorganizują turniej Final Six. Włosi bez żadnych problemów pokonali za to Iran. Gospodarze turnieju, który potrwa do niedzieli nie stracili nawet seta i dopisali do swojego konta trzy punkty. Polska ma jedno "oczko" mniej, ale zwycięstwo w sobotę pozwoliłoby podopiecznym Ferdinando De Giorgiego wyprzedzić w klasyfikacji siatkarzy z Półwyspu Apenińskiego.

Mecz Włochy - Polska odbędzie się w sobotę 3 czerwca. Początek starcia zaplanowano na godzinę 14:00. Transmisja TV zostanie przeprowadzona przez Polsat Sport i Super Polsat. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego starcia. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Włochy - Polska w Lidze Światowej na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: