SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty sporty zimowe Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy PŚ w Planicy w TV. STREAM ONLINE LIVE

Skoki narciarskie: Konkurs drużynowy PŚ w Planicy w TV. STREAM ONLINE LIVE

24.03.2017, godz. 21:31
Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła
Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Piotr Żyła cieszą się po wygranej w konkursie drużynowym podczas mistrzostw świata w Lahti foto: Super Express

Skoki narciarskie NA ŻYWO w TV i INTERNECIE. Gdzie STREAM ONLINE LIVE z konkursu drużynowego PŚ w Planicy? Po piątkowym niepowodzeniu w zawodach indywidualnych, Kamil Stoch zrobi wszystko, by pomóc drużynie w wygraniu klasyfikacji Pucharu Narodów. Sprawdź, gdzie w TV i INTERNECIE obejrzeć ZA DARMO zawody drużynowe w skokach narciarskich na PŚ w Planicy!

Piątkowy konkurs indywidualny PŚ w Planicy miał być świętem dla polskich kibiców. Fani, rozochoceni ostatnim zwycięstwem Kamila Stocha w Vikersund, tłumnie udali się do Słowenii. Niestety, mocno się zawiedli. Dwukrotny mistrz olimpijski z Soczi zajął dopiero piąte miejsce. Zawody wygrał główny konkurent skoczka z Zębu do Kryształowej Kuli - Stefan Kraft. Austriak powiększył przewagę nad Polakiem do osiemdziesięciu sześciu punktów i już tylko cud może dać naszemu skoczkowi triumf w klasyfikacji generalnej.

Mocno może się jednak cieszyć w sobotę. Biało-czerwoni są faworytem konkursu drużynowego na słoweńskim mamucie. Na Polaków wskazuje nawet sam Kraft. - Nie sądzę, żebyśmy mogli zagrozić wam w Pucharze Narodów. Jesteście zbyt mocni - przyznał po piątkowym konkursie w rozmowie z portalem eurosport.onet.pl.

Konkurs drużynowy PŚ w Planicy odbędzie się w sobotę 25 marca. Początek zawodów w skokach narciarskich zaplanowano na godzinę 10:00. Transmisja w TV na TVP 1 i Eurosporcie. Niestety, żadne legalne źródło nie udostępni darmowego STREAM ONLINE LIVE z tego wydarzenia. Relacja NA ŻYWO z PŚ w Planicy na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: