SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne Pudzian vs Amerykanin Esch - walka KSW 14, kto wygrał - Pudzian powalił Butterbeana i rozbił go na deskach! ZDJĘCIA

Pudzian vs Amerykanin Esch - walka KSW 14, kto wygrał - Pudzian powalił Butterbeana i rozbił go na deskach! ZDJĘCIA

19.09.2010, godz. 00:51
Walka Pudzian kontra Amerykanin Esch
foto: Brak agencji
Walka Pudzian Pudzianowski kontra Amerykanin Butterbean Esch już za nami! Walkę wygrał Pudzian, Butterbean poddał walkę, kiedy zbierał kolejne ciosy na głowę. Pudzian wykonał doskonały chwyt na nogę Escha, powalił Amerykanina Butterbeana! Brawo!!!

Patrz też: Pudzian - Amerykanin Esch, relacja z walki na żywo

Jak mówili organizatorzy gali KSW 14, Mariusz Pudzianowski do końca nie wie, z jakimi przeciwnikami chce się mierzyć. Butterbean Esch to zawodnik MMA, który zawsze wygrywał przez nokaut.

Tym razem jednak Pudzian się nie poddał. Na początku zebrał kilka ciosów na głowę, które sprawiły, że zachwiał się lekko na nogach. W pewnym momencie podszedł jednak Escha, złapał go za nogę i przewrócił.

200 kilogramów wagi uniemożliwiło Butterbeanowi szybkie powstanie. Amerykanin zbierał kolejne ciosy na głowę leżąc na deskach - aż w końcu poddał walkę.

Co zaskakujące, doświadczony Esch nie próbował w żaden sposób chwycić Pudziana, nie zaatakował też nogą. Wyglądało to tak, jakby poddał się na samym początku...

Wielki wstyd podczas wykonywania hymnu

Zanim jednak doszło do walki, jakiś śpiewak próbował wykonać amerykański hymn. Jeśli chciano w ten sposób obrazić Butterbeana i pokazać mu, że w Polsce nie szanuje się prawdziwych zawodników MMA - udało się.

Wykonanie było fatalne, zaśpiewano poprawnie może 2 pierwsze linijki. Uważni obserwatorzy mogli dostrzec wstyd nawet na twarzy Pudziana.

Patrz też: Pudzian - Amerykanin Esch, relacja z walki na żywo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: