SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Bramkarz strzelił piękną bramkę PRZEWROTKĄ w ostatniej minucie meczu! [WIDEO]

Bramkarz strzelił piękną bramkę PRZEWROTKĄ w ostatniej minucie meczu! [WIDEO]

01.12.2016, godz. 11:47
Bramkarz strzelił gola przewrotką
foto: YouTube

Oglądaliście kiedyś mecze ekstraklasy RPA? Jeśli nie, to powinniście zacząć jak najszybciej. Dzieją się tam bowiem rzeczy niesamowite! Bo jak inaczej nazwać sytuację, w której bramkarz idzie w pole karne w ostatniej akcji meczu, strzela gola przewrotką i tym samym zapewnia swojej drużynie cenny remis? Zobaczcie to wideo, a nie pożałujecie.

Takiego kunsztu nie powstydziliby się sami Leo Messi czy Cristiano Ronaldo. W 95. minucie meczu Baroka - Orlando Pirates ta pierwsza drużyna przegrywała 0:1, a jej rywale powoli już zaczynali się cieszyć z trzech punktów. Mimo to gospodarze się nie poddawali i wywalczyli jeszcze rzut rożny, a w pole karne pobiegł nawet ich bramkarz - Osacrine Masaluke.

I jak się okazało chwilę później był to strzał w dziesiątkę. Dosłownie. Dośrodkowanie z narożnika za krótko wypiąstkował golkiper Orlando Pirates, a do bezpańskiej piłki na 15. metrze dopadł właśnie Masaluke. Sęk w tym, że był tyłem do bramki. Ale to mu nie przeszkodziło, bo błyskawicznie złożył się do strzału i FENOMENALNĄ przewrotką zdobył gola wyrównującego.

Stadion oszalał z radości, podobnie zresztą jak bohater ostatniej akcji meczu. Ale trudno się dziwić. Niektórzy napastnicy czy pomocnicy całą karierę marzą, by strzelić takiego gola. A udało się to bramkarzowi.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: