SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna Cristiano Ronaldo nie polata? Jego samolot rozbił się podczas lądowania

Cristiano Ronaldo nie polata? Jego samolot rozbił się podczas lądowania

30.09.2016, godz. 11:20
Rozbity samolot Ronaldo
Rozbity samolot Ronaldo (Twitter) foto: Twitter

Prywatny odrzutowiec Cristiano Ronaldo przez dłuższy czas nie będzie służył gwiazdorowi Realu Madryt. Pilot był zmuszony do awaryjnego lądowania na lotnisku w Barcelonie. Wszystko przez usterkę podwozia. Na szczęście gwiazdor "Królewskich" nie był pasażerem.

Nie można powiedzieć, że ostatnie tygodnie są udane dla Cristiano Ronaldo. Choć Portugalczyk wciąż strzela gole, to gorzej idzie całej drużynie Realu. "Królewscy" zanotowali trzy remisy z rzędu! Zinedine Zidane bił rekordy kolejnych wygranych, a teraz przyszedł mały kryzys, który kosztuje ekipę z Madrytu sporo punktów. Na swoje nieszczęście Ronaldo ma także zmartwienia pozaboiskowe. Jego prywatny samolot miał zepsute podwozie i awaryjnie lądował w Barcelonie.

Pilot musiał się wykazać sporymi umiejętnościami, aby posadzić odrzutowiec na pasie bez kół. Maszyna wylądowała, ale została poważnie uszkodzona. Przez pewien czas będzie niezdatna do użytku. Pilot odniósł małe obrażenia, natomiast Ronaldo żadnych. Akurat on i jego rodzina nie brali udziału w tym locie. Jego 15-milionowy samolot został wynajęty przez prywatną firmę.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: