Kamil Grosicki

Autor: Eastnews

Kamil Grosicki nie dał rady! Szalony mecz! Hull City - Bristol City 5:5!

2018-04-21 21:41

To się nazywa ofensywny futbol! Hull City zremisowało 5:5 z Bristol City! 5:5! Swój udział w bramkowym show w Championship miał Kamil Grosicki. Polak pojawił się na murawie na ostatnie pół godziny, ale zdążył zaliczyć asystę przy bramce na 5:4. Niestety, nie dała ona jego drużynie kompletu punktów. Zobaczcie sami!

To się nazywa prawdziwy futbol. Szalony mecz. Istne fajerwerki. Bristol szybko wyszło na prowadzenie, do 63. minuty Hull City przegrywało 2:4. Wtedy na murawie pojawił się Kamil Grosicki. Polak rozruszał ofensywę Hull, które w 87. minucie dokonało niemożliwego, odrobiło straty i wyszło na jednobramkowe prowadzenie. "Grosik" uczestniczył przy ostatnim golu, to jego otwierające podanie pozwoliło na strzelenie gola Fraizerowi Campbellowi.

Sędzia główny przedłużył jednak mecz o kolejne 10 minut. Grosicki mógł zaliczyć drugą asystę, ale sytuację zmarnował Abel Hernandez. Wreszcie w 96. minucie Bristol wyrównało. Strzał zza pola karnego, rykoszet, piłka w siatce.