SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna mundial 2018 Rumunia - Polska. Piłkarze pamiętają i chcą umilić świętowanie 11 listopada

Rumunia - Polska. Piłkarze pamiętają i chcą umilić świętowanie 11 listopada

11.11.2016, godz. 17:42
Reprezentacja Polski
Reprezentacja Polski foto: Facebook

Mecz Rumunia - Polska zostanie rozegrany w wyjątkowy dla nas dzień - 11 listopada to polskie Święto Niepodległości i rzadko zdarza się tak, aby tego samego dnia było inne, istotne wydarzenie. Polscy piłkarze zapowiedzieli, że to będzie ich najlepszy mecz w eliminacjach do MŚ 2018. Umilą nam świętowanie?

11 listopada cała Polska pokryta jest w biało-czerwonych barwach. Liczne przemarsze, koncerty i publiczne wydarzenia sprawiają, że atmosfera jest wyjątkowa. Każdy chce świętować ten wielki, historyczny dzień. W ten piątek liczymy na podwójną okazję do radości. Pomóc w tym mogą oczywiście piłkarze reprezentacji Polski, którzy o godz. 20:45 zmierzą się w Bukareszcie z Rumunią! Podopieczni Adama Nawałki zapowiadali, że tym spotkaniem udowodnią wszystkim, dlaczego są faworytami do wygrania grupy. Poprzednie dwa mecze z Danią i Armenią nie były przekonujące, więc wypadałoby, żeby na 11 listopada zaprezentowali pełnię możliwości. Jeśli to zrobią, Rumuni nie powinni być wielkim zagrożeniem, a my będziemy mieli wspaniałe wspomnienia ze Święta Niepodległości 2016 roku. Do boju!

Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE z meczu Rumunia - Polska. Wystarczy KLIKNĄĆ TUTAJ. Start po godz. 20:00. Bądźcie z nami!

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: